Trafiają do niego jako jedna wielka sterta złomu, warta kilkaset złotych, a gdy wyjeżdżają, to są już prawdziwymi cudami motoryzacji. Niewielki warsztat mechanika w Mieścisku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trafiają do niego jako jedna wielka sterta złomu, warta kilkaset złotych, a gdy wyjeżdżają, to są już prawdziwymi cudami motoryzacji.

Niewielki warsztat mechanika w Mieścisku. Z zewnątrz nie różni się niczym od innych, jakich sporo w naszym powiecie. Jednak gdy podjeżdziemy bliżej, to zauważymy stojące przed nim ustawione w rządku garbusy. Jedne stoją na własnych kołach, inne już ich nie mają. Niektóre to to tylko kupa złomu. - Tylko jeden z nich jest na chodzie. Reszta to dawcy części - wyjaśnia 19-letni Wojciech Ratajczak, właściciel niewielkiego warsztatu.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!