Wągrowiec - Nie tylko basen w aquaparku

Salon kosmetyczny, siłowania, gabinet masażu a także restauracja powstały na terenie wągrowieckiego aquaparku. N

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
W ofercie salonu kosmetycznego pod nazwą „Glamour” Karoliny Smołki znajduje się m.in. mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, makijaż, depilacja czy zabiegi odchudzające.
- Przygotowałam dla moich klientek specjalne promocje. Na przykład, gdy wykupią karnet na cztery zabiegi mikrodermabrazji, piąty dostaną gratis lub gdy klienta odwiedzi salon w dniu swoich urodzin ma manicure darmowy - zachęca pani Karolina. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 11. do 19. a w soboty od 9. do 14.
W aquaparku znajduje się także gabinet rehabilitacji, fizykoterapii i masażu "Somit", którego właścicielką jest Joanna Krygier. W ofercie m.in. masaż leczniczy kręgosłupa, klasyczny masaż ciała czy refleksoterapia stóp. W aquaparku swoje podwoje otworzył także salon fryzjerski pod nazwą „Ignis”, którego właścicielką jest Alicja Cichosz.
∨ Czytaj dalej

Salon świadczy usługi zarówno dla pań jak i panów. M. in. strzyżenie, farbowanie, modelowanie. Tu także klient może wysuszyć włosy po wyjściu z basenu. Gabinet jest czynny każdego dnia.
Dla pragnących uzyskać doskonałą sylwetkę ciała, w aquaparku działa również siłownia damsko-męska, której właścicielem jest Marcin Gajewski. W siłowni znajdziemy maszyny cardio, bieżnie, rowerki, maszyny siłowe, dwa razy w tygodniu w środy i piątki w godzinach od 19. do 20.odbywa się aerobic. Siłowania czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. do 22., w sobotę od 9. do 22. a w niedzielę od 11. do 22. Po wysiłku na basenie czy w siłowni zazwyczaj jesteśmy głodni. W aquaparku działa restauracja „ H2O”, która w swojej ofercie ma dania obiadowe, fast foody, sałatki, desery, lody oraz napoje. Restauracja jest czynna codziennie od godziny 7.do 22.30. MON
MON MON
źródło: Głos Wielkopolski

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar
Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię