Bieg Niepodległości Poznań 2018. Ruszyły zapisy na 3 bieg z biało-czerwoną flagą 11 listopada [TRASA, MAPA]

W poniedziałek ruszyły zapisy do trzeciej edycji Biegu Niepodległości w Poznaniu. Organizatorzy reklamują go jako największy bieg w Polsce i chcą, by wzięło w nim udział 25 tys. osób. Start biegu upamiętniającego 100 rocznicę odzyskania niepodległości 11 listopada o godzinie 11.11.

Organizatorzy Biegu Niepodległości w ubiegłym tygodniu zaprezentowali medal pamiątkowy.
- Jak wiemy, biegacz to nie ten, kto szybko biega - ale ten, kto nie ustaje w walce. Walczący ze swoimi słabościami na biegowych trasach, jaki i z przeciwnościami losu w życiu codziennym. Niech to wyjątkowe, stworzone na kanwie najpiękniejszego medalu w Polsce, i równocześnie najcenniejsze w historii polskich biegów trofeum, które odbierzecie na mecie, doda Wam jeszcze więcej uporu, odwagi i wytrwałości! Niech będzie zwieńczeniem waszych wspaniałych, życiowych pasji. Niech uwiecznione na medalu daty powstań, przywołają także pamięć o ludziach, którzy nierzadko poświęcili życie, abyśmy współcześnie cieszyli się wolnością - napisali organizatorzy biegu na swojej oficjalnej stronie.

[Bieg Niepodległości](http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/bieg-niepodleglosci-poznan-2018-ruszyly-zapisy-na-3-bieg-z,4621005,artgal,t,id,tm.html) Poznań 2018 - TRASA

Start i meta Biegu Niepodległości usytuowane zostały na alei Niepodległości w Poznaniu w pobliżu Pomnika Polskiego Państwa Podziemnego

Zapisy na 3 Bieg Niepodległości w Poznaniu znajdziesz w formularzu na biegniepodleglosci.pl

Tak wyglądał bieg niepodległości w 2017 roku w Poznaniu - ZOBACZ ZDJĘCIA

Półmaraton w Poznaniu:

Źródło: vivi24

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

25.04.2018, 17:45

Byłem na tym biegu w 2017 r. Jeśli organizacja ma wyglądać w 2018 r. tak samo to współczuje wszystkim (i biegaczom i rodzinom). Jeden z najgorzej zorganizowanych biegów na jakim byłem, do tego arogancja organizatorów porażająca. Pilnują aby na FB były tylko pozytywne komentarze (choć i tak ich niewiele jest). Każdy nie przychylny komentarz jest niezwłocznie usuwany. Do Pana prowadzącego tamtą edycję - do hymnu zdejmujemy czapkę !!!
Warto się zastanowić czy bieg organizowany jest dla idei uczczenia i świętowania Niepodległości czy tylko dla "medalu bo jest ładny" ?

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane