Wyładniało to miasto - tymi słowy zwrócił się do mnie znajomy warszawiak (ze Śremu). Zwrócił uwagę na kwiaty na moście, podoba mu się rynek, zachwycił się promenadą, a potem przeszedł do rzeczy: – Ale co za d....

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wyładniało to miasto - tymi słowy zwrócił się do mnie znajomy warszawiak (ze Śremu). Zwrócił uwagę na kwiaty na moście, podoba mu się rynek, zachwycił się promenadą, a potem przeszedł do rzeczy: – Ale co za d.... zaprojektował to rondo przy jednostce? – nie przebierał w słowach, licząc metry, które dookoła skrzyżowania zajmują trotuary, a które można było zamienić w prawoskręty. Nawet po stołecznej szkole jazdy dwa razy pomyśli zanim na nie wjedzie.

Zastanawiające jest, że to nie pierwszy, choć dosadny głos w tej sprawie. Na wesoło broniąc zamysłu projektantów i (przede wszystkim) zleceniodawców, tłumaczę w takich sytuacjach ludziom, że to chodzi o to, żeby wojsko mogło czwórkami maszerować wokół ronda. Do moich rozmówców to nie trafia. Więc zanim zacznę słuchać uwag na temat trzeciego, w powijakach jeszcze skrzyżowania o ruchu okrężnym, proszę:niech nikt nie ma powodów do skarg na wykonanie tego trzeciego ronda.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!