Michio Kaku, profesor fizyki teoretycznej na City University w Nowym Jorku jest autorem kilku książek, w tym bestsellera "Hiperprzestrzeń". W Polsce ukazała się najnowsza jego ksiązka p.t" Fizyka rzeczy niemożliwych".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Michio Kaku, profesor fizyki teoretycznej na City University w Nowym Jorku jest autorem kilku książek, w tym bestsellera "Hiperprzestrzeń". W Polsce ukazała się najnowsza jego ksiązka p.t" Fizyka rzeczy niemożliwych". Kaku sprawdza w niej, w jakim stopniu rozwiązania techniczne i urządzenia spotykane w fantastyce naukowej, które obecnie uważa się za niemożliwe, staną się w przyszłości częścią naszej codzienności. Tak na przykład, jak lasery czy telewizja. Kaku bada podstawy i ograniczenia praw fizyki w znanej nam dzisiaj postaci. Ksiązka jednocześnie uczy i bawi.
Michio Kaku, Fizyka rzeczy niemożliwych, Prószyński i S-ka, cena 39.90 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!