Halówka Wągrowiec: Artix z kolejnym zwycięstwem
Pierwsza liga.
Nerazzurri - Generali 5-1
Bramki dla Nerazzurri:
2 - Piotr Meller,
1 - Dariusz Krenc, Artur Bondar,
Szymon Nowak.
Bramki dla Generali:
1 - Przemysław Kwietniewski.
MKS Niemczyn - Agaricos 2-5
Bramki dla Niemczyna:
1 - Szymon Ciesielski,
Michał Witucki.
Bramki dla Agaricosa:
2 - Dawid Błaszkiewicz,
1 - Łukasz Berlik,
Hubert Nitka,
Artur Domagała.
Hellada - Faustmann 5-3
Bramki dla Hellady:
2 - Łukasz Misiak,
Tomasz Włodarczyk,
1 - Bartosz Kwiatkowski.
Bramki dla Faystmanna:
1 - Grzegorz Tylek,
Marcin Dekowski,
Damian Chudziński.
PAX - LZS Wiatrowo 6-2
Bramki dla PAXu:
3 - Andrzej Reis,
2 - Jakub Reis,
1 - Piotr Węgrzynowski.
Bramki dla Wiatrowa:
2 - Mikołaj Szymański,
1 - Mariusz Dobrochowski.
Trumniarze - Rena 7-2
Bramki dla Trumniarzy:
3 - Bartosz Szymański,
2 - Łukasz Osiecki,
Jarosław Wyrzykowski.
Bramki dla Reny:
1 - Maciej Stępak,
Łukasz Zając.
Druga liga.
KS Łaziska - Transport Łaziska 1-8
Bramki dla KS Łaziska:
1 - Tobiasz Lisiecki,
Bramki dla Transportu:
4 - Robert Szkudlarek,
2 - Adrian Winkiel,
Błażej Kowalski.
Argus Przysieczyn - TB Hydro 6-4
Bramki dla Argusa:
2 - Adrian Czaczyk,
1 - Marcin Gramowski,
Zbigniew Bednarz,
Marek Wzięch,
Łukasz Czerwiński.
Bramki dla Hydro:
2 - Mateusz Łasecki,
1 - Michał Springer,
Marcin Wróblewski.
Wit-Gaz Dębina - Werkowo 2-2
Bramki dla Wit-Gazu:
2 - Marcin Krawiec.
Bramki dla Werkowa:
1 - Patryk Biniewski,
Marcin Derdziak.
FC Galapagos -
Artix Tomex Żelice 1-8
Bramki dla Galapagos:
1 - Mariusz Gulczyński.
Bramki dla Artiksu:
3 - Tomasz Ślesiński,
2 - Jakub Szulc,
1 - Patryk Stępniak,
Mateusz Ślesiński, samobójcza.
OKS Wschód -
OKS Berdychowo 8-1
Bramki dla Wschodu:
3 - Bartosz Gościniak,
Jacek Witkiewicz,
1 - Bartosz Kubisz,
Mateusz Brzeziński.
Bramki dla Berdychowa:
1 - Mirosław Urbański.
Trzecia liga.
Dieselek Old Boys -
Wągrowiec United 3-3
Bramki dla Dieselka:
2 - Oskar Babiaczyk,
1 - Rafał Hoffmann.
Bramki dla United:
2 - samobójcza,
1 - Patryk Muszyński.
Mebelek Pałuki Łekno -
KO Optima 8-1
Bramki dla Mebelka:
2 - Szymon Bonikowski,
Michał Krenc, Dawid Marczyński,
1 - Wiesław Dominikowski,
Dawid Nowak.
Bramki dla KO Optima:
1 - Mateusz Śródecki.
Procosmetica -
D.S.Rail Transport 8-9
Bramki dla Procosmetica:
3 - Michał Pospychała,
2 - Bartosz Kwaśniewski,
Oskar Sprawka,
1 - Robert Kaźmierczak.
Bramki dla D.S.Rail:
4 - Jakub Warzewski,
1 - Robert Wawrzyniak,
Przemysław Baszkiewicz,
Łukasz Duda, Kamil Zarzeczny,
samobójcza.
ZSP 1 Giganci.PL - WFMNowe 15-2
Bramki dla Gigantów:
6 - Łukasz Mendel,
3 - Hubert Wajman,
2 - Artur Niedbalski,
Mateusz Stachowiak,
1 - Tomasz Mikołajczak, samobójcza.
Bramki dla Nowego:
2 - Adrian Trzeciak.
Laskownica Wielka - Merx 0-6
Bramki dla Merksa:
4 - Szymon Durak,
1 - Maciej Starzyński,
samobójcza.
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?