Halówka Wągrowiec: Grad goli w drugiej kolejce

Halówka Wągrowiec: Za nami już druga kolejka wągrowieckiej ligi halowej pod patronatem Tygodnika Wągrowieckiego. Nie zabrakło spotkań na szczycie i wielu przepięknych bramek. Punkty pogubili faworyci

Pierwsza liga



Generali - PAX 2-3
Bramki dla Generali: Przemysław Kwietniewski, Przemysław Gaca.
Bramki dla PAXu: Krzysztof Ciesiółka, Piotr Węgrzynowski, Leszek Muszyński.

Rena -MKS Niemczyn 2-3
Bramki dla Reny: Marek Kowalczyk, Łukasz Łakomy.
Bramki dla Niemczyna: Michał Witucki, Michał Witucki, Michał Witucki.

Faustmann - Agaricos 5-4
Bramki dla Faustmanna: Damian Chudziński, Krzysztof Duplicki, Krzysztof Duplicki, Dawid Wołowicz, Damian Chudziński.
Bramki dla Agaricosa: Marek Urbański, Marek Urbański, Piotr Gryszczyński, Dawid Błaszkiewicz,

Trumniarze - Hellada 4-6
Bramki dla Trumniarzy: Jarosław Wyrzykowski, Jarosław Wyrzykowski, Maksymilian Biedrzyński, Radosław Bejm.
Bramki dla Hellady: Kamil Syrysko, Marcin Telega, Łukasz Misiak, Przemysław Stachowiak, Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Włodarczyk.

LZS Wiatrowo - Nerazzurri 0-6
Bramki dla Nerazzurri: Wiesław Winiecki, Wiesław Winiecki, Krzysztof Głos, Dariusz Krenc, Szymon Mianowski, Damian Andrzejczak.

Druga liga



Transport Łaziska - Wit-Gaz Bartodzieje 8-0

Bramki dla Transportu: Błażej Kowalski, Robert Szkudlarek, Adrian Winkiel, Błażej Kowalski, Błażej Kowalski, Adrian Winkiel, Błażej Kowalski, Paweł Olszak.

OKS Berdychowo - Artix Tomex Żelice 5-4
Bramki dla Berdychowa: Tomasz Urbański, Kamil Gronowski, Przemysław Zalewski, Patryk Jarochowicz, Kamil Gronowski.
Bramki dla Artixu: Jakub Szulc, Tomasz Ślesiński, Pauolo Nowicki, Tomasz Ślesiński.
∨ Czytaj dalej



Werkowo - KS Łaziska 4-2
Bramki dla Werkowa: Patryk Biniewski, Adrian Umiński, Tomasz Biniewski, Patryk Biniewski.
Bramki dla Łazisk: Tobiasz Lisiecki, Tobiasz Lisiecki.

TB Hydro - FC Galapagos 3-7

Bramki dla TB Hydro: Dariusz Karczewski, Jakub Piechowiak, Patryk Przybysz.
Bramki dla Galapagos: Mateusz Kloska, Radosław Borkowicz, Radosław Borkowicz, Ireneusz Szerszeniewski, Ireneusz Szerszeniewski, Mateusz Kloska, Norbert Skrzypczak.

Argus Przysieczyn - OKS Wschód 1-1
Bramki dla Argusa: Marek Wzięch.
Bramki dla Wschodu: Bartosz Gościniak.

Trzecia liga



Merx - WFM Nowe 18-2
Bramki dla Merxa: Denis Ciesielski, Damian Ernst, Damian Ernst, Szymon Preuss, samobójcza, Maciej Starzyński, Maciej Starzyński, Szymon Durak, Maciej Starzyński, Szymon Durak, Szymon Durak, Maciej Starzyński, Denis Ciesielski, Denis Ciesielski, Damian Ernst, Damian Ernst Szymon Durak, Maciej Starzyński.
Bramki dla Nowego: Mikołaj Tabis, Patryk Kotarba.

ZSP1-GIGANCI.PL - KO-Optima 12-0

Bramki dla Gigantów: Łukasz Mendel, Hubert Wajman, Michał Rak, Łukasz Mendel, Łukasz Mendel, Mateusz Stachowiak, Mateusz Stachowiak, Łukasz Mendel, Mateusz Stachowiak, Damian Starszak, Michał Rak, Łukasz Mendel.

Laskownica Wielka - D.S.Rail Transport 1-14

Bramki dla Laskownicy: Łukasz Sielecki.
Bramki dla Transportu: Robert Wawrzyniak, Przemysław Baszkiewicz, Adam Wawrzyniak, Kamil Zarzeczny, Adam Wawrzyniak, Robert Wawrzyniak, Kamil Zarzeczny, Adam Wawrzyniak, Robert Wawrzyniak, Robert Wawrzyniak, Przemysław Baszkiewicz, Zbigniew Wawrzyniak, Zbigniew Baszkiewicz, Zbigniew Baszkiewicz.

Procosmetica - Wągrowiec United 8-5
Bramki dla Procosmetica: Oskar Sprawka, Michał Pospychała, Przemysław Jahnz, Przemysław Jahnz, Arkadiusz Pędziński, Bartosz Kwaśniewski, Krystian Bobrowski, Arkadiusz Pędziński.
Bramki dla Wągrowiec United: Stefan Hałupka, Krzysztof Niewiadomy, Leszek Kędziora, Krzysztof Niewiadomy, Krzysztof Niewiadomy.

Zryw Rudnicze - Mebelek Pałuki Łekno 2-1
Bramki dla Zrywu: Daniel Majchrzak, Karol Kus.
Bramki dla Mebelka: Wiesław Dominikowski.

Komentarze (8)

avatar
JAR Kozak

http://wagrowiec.naszemiasto.pl/serwisy/aktualno%C5%9Bcihalowka/2022596,halowka-wagrowiec-za-nami-pierwsza-kolejka,id,t.html

1 kolejka, wszystkie spotkania 2 ligi :)

Wybierz kategorię