Pierwsza liga
Generali - Nerazzurri 0-12
Bramki dla Nerazzurri:
5 - Jaromir Nowak,
2 - Piotr Meller , Damian Andrzejak,
1 - Artur Bondar, Krzysztof Głos, Artur Heckert.
Rena - Trumniarze 3-4
Bramki dla Reny:
2 - Łukasz Zając,
1 - Maciej Stępak.
Bramki dla Trumniarzy:
2 - Michał Nawrocki, Maksymilian Biedrzyński.
LZS Wiatrowo - PAX 3-7
Bramki dla Wiatrowa:
2 - Andrzej Stojek,
1 - Mikołaj Szymański.
Bramki dla PAXu:
3 - Przemysław Stachowiak,
2 - Mariusz Jakubiak,
1 - Jacek Zygaj, Piotr Węgrzynowski.
Faustmann - Hellada 2-5
Bramki dla Faustmanna:
1 - Mateusz Śmiełowski, bramka samobójcza.
Bramki dla Hellady:
2 - Tomasz Włodarczyk,
1 - Piotr Leśniewski, Radosław Łochowicz, Kamil Syrysko.
Agaricos - MKS Niemczyn 1-2
Bramki dla Agaricosa:
1 - Marek Urbański.
Bramki dla Niemczyna:
2 - Michał Witucki.
Druga liga
OKS Berdychowo - OKS Wschód 5-6
Bramki dla Berdychowa:
4 - Mirosław Urbański,
1 - Przemysław Zalewski.
Bramki dla Wschodu:
2 - Jakub Nowak, Jacek Witkiewicz,
1 - Daniel Kobus.
Transport Łaziska - KS Łaziska 9-4
Bramki dla Transportu:
4 - Robert Szkudlarek,
2 - Michał Szcześniak,
1 - Bartosz Pietrzkiewicz, Michał Pawlicki, Marcin Bejma.
Bramki dla KS Łaziska:
3 - Łukasz Błażejewski,
1 - Łukasz Jurga.
Werkowo - Wit-Gaz Dębina 18-2
Bramki dla Werkowa:
6 - Adrian Umiński,
4 - Tomasz Biniewski, Piotr Czaczyk,
2 - Patryk Biniewski, Marcin Derdziak.
Bramki dla Wit-Gazu:
1 - Przemysław Drzewiecki, Marcin Krawiec.
Artix Tomex Żelice - FC Galapagos 4-4
Bramki dla Artiksu:
1 - Grzegorz Troszczyński, Patryk Stępniak, Patryk Izychart, Łukasz Głowiński.
Bramki dla Galapagos:
3 - Krzysztof Wojciechowski,
1 - Norbert Skrzypczak.
Trzecia liga
WFM Nowe - ZSP1 Giganci.pl 2-13
Bramki dla Nowego:
2 - Aleksander Kasperski.
Bramki dla Gigantów:
4 - Łukasz Mendel,
3 - Mateusz Stachowiak,
2 - Bartosz Rosin, Patryk Ćwiertniak,
1 - Artur Niedbalski,
D.S.Rail Transport - Procosmetica 8-7
Bramki dla Transportu:
3 - Robert Wawrzyniak, Przemysław Baszkiewicz,
1 - Adam Wawrzyniak, Kamil Zarzeczny.
Bramki dla Procosmetica:
3 - Michał Pospychała,
1 - Łukasz Kwaśniewski, Robert Kaźmierczak, Oskar Sprawka, Przemysław Jahnz.
Wągrowiec United - Dieselek Old Boys 4-10
Bramki dla United:
2 - Łukasz Paszkiewicz,
1 - Patryk Muszyński, Mariusz Łasut.
Bramki dla Dieselka:
3 - Andrzej Sergiel,
2 - Oskar Babiaczyk, Łukasz Witczak,
1 - Rafał Hoffmann, Leszek Kaźmierczak, Piotr Karabasz.
KO Optima - Mebelek Pałuki Łekno 1-6
Bramki dla Optimy:
1 - Paweł Pawłowski.
Bramki dla Mebelka:
3 - Łukasz Madeksza,
2 - Michał Krenc,
1 - Dawid Marczyński.
Merx - Laskownica Wielka 19-3
Bramki dla Merksa:
8 - Damian Ernst,
4 - Szymon Durak,
3 - Denis Ciesielski,
2 - Artur Bartkowiak,
1 - Mateusz Preuss, Piotr Konowalski.
Bramki dla Laskownicy:
2- Łukasz Sielecki,
1 - Michał Szlenger.
20240417_Dawid_Wygas_Wizualizacja_stadionu_Rakowa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?