Iskra Wyszyny została pokonana przez Nielbę Wągrowiec [ZDJĘCIA]

ChodzieżNM
To miał być zwycięski mecz dla Iskry Wyszyny. Niestety, sytuacja na boisku potoczyła się zupełnie inaczej

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie Iskry Wyszyny, która w jednej ósmej Pucharu Polski na szczeblu OZPN Piła odniosła spektakularne zwycięstwo z IV-ligowym Leśnikiem Margonin (wynik 5:1) wszyscy liczyli na kolejny sukces A-klasowej drużyny. Miała być nim wygrana z Nielbą Wągrowiec II w ćwierćfinale. Niestety, okazało się że Iskra Wyszyny nie dała rady Nielbie Wągrowiec. Przegrała na własnym boisku 1:3.

Już w piątej minucie meczu prowadzenie przejęła Nielba Wągrowiec. Bramkę strzelił Filip Konarski. Piłkarze z Wyszyn próbowali odrobić stratę, ale w czterdziestej minucie stracili kolejnego gola. Tym razem, bramkę trafił Mateusz Franciszkiewicz.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się więc wynikiem 2:0 dla Wągrowca. Po przewie Nielba Wągrowiec dalej dominowała na boisku. Trzecia bramka padła w sześćdziesiątej piątej minucie spotkania. Gola znów strzelił Mateusz Franciszkiewicz.

Za sprawą samobójczego strzału jednego z zawodników Nielby, Iskra nie przegrała meczu do zera. Więcej, już jutro w ,,Chodzieżaninie".