Kanonada Berdychowa... Agaricos i Merx padł na kolana

Joanna Pacan
Bez wątpienia największą niespodzianką w ostatniej kolejce było zwycięstwo Argusa nad Agaricosem. Od początku mecz przebiegał pod dyktando zawodników z Przysieczyna, którzy prowadzili nawet 3-0 (11.minuta).

Kontaktową bramkę zdobył Łukasz Berlik (3-1, 14. minuta). W ostatnich sekundach pierwszej połowy na 4-1 podwyższył Marek Wzięch. Później pogoń zaczął Agaricos, ale do korzystnego rezultatu zabrakło czasu.

Nie jest już żadną sensacją, że kapitalny MTC Gapiński gromi swoich rywali. Tym razem piłkarze MTC w piątkowej jak i niedzielnej kolejce roznieśli w pył kolejno Dieselka (12-1!) oraz ZPD Sobczak, strzelając tej drużynie 16 bramek, tracąc 2. Fenomenalne zawody rozegrał Marek Urbański, który w tych dwóch spotkaniach łącznie zdobył 18 bramek.

Rewelacyjny weekend mają za sobą piłkarze Berdychowa. Najpierw w piątkowy wieczór pokonali po zaciętym meczu Auto Serwis Pałuka 8-5. W niedzielę gracze z wągrowieckiego osiedla sprawili ogromną niespodziankę pokonując Merx 4-3!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani