Kler rozpala internet do czerwoności. Zobacz MEMY

Film "Kler" Wojtka Smarzowskiego to obraz, który jeszcze przed premierą budził olbrzymie emocje i jest przyczyną wielu dyskusji. Internauci tworzą KLER MEMY. Oficjalna premiera odbyła się w piątek, 28 września 2018, przed nią szereg gorących wydarzeń: cenzura Smarzowskiego przez TVP, usuwany zwiastun z serwisu YouTube, zamieszanie o Złotego Klakiera z Radiem Gdańsk, słowa ks. Wojciecha Lemańskiego pod adresem ks. Kowalczyka: "odwal się klecho", czy kolejny emocjonalny wpis Krystyny Pawłowicz to tylko niektóre wątki związane z nowym obrazem Smarzowskiego. Zobacz w galerii jak internet komentuje nadciągającą premierę "Kleru" falą memów.

TK

  • Dziennik Zachodni
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.10.2018, 21:06

Do waszego Wielunia został przeniesiony ksiądz, były proboszcz Międzybrodzia Bialskiego. 30 lat w Międzybrodziu i w ciągu 10 godzin zniknął z parafii usunięty z parafii przez nowego biskupa. Jaki był powód. Jest u was , w zakonie franciszkanów w Wieluniu i w maju celebrował dzień strażaka jako gość honorowy.Tiaaaa. A chyba jego miejsce jest w więzieniu.

30.09.2018, 12:22

W tym filmie jest prawda i tak jest w rzeczywistości Wielkie brawa że pomału wychodzi to na światło dzienne,W społeczeństwie jest przyzwolenie dla księży ,Stare mocherowe berety nie dają rady juz trzymac to tajemnicy

30.09.2018, 09:32

kler,to pelna wad,hipokryzji,łajdactwa,przegniła moralnie,zaklamana i obłudna sekta.Wykorzystująca naiwnośc nieoświeconych ludzi i zyjąca ponad stan banda.

30.09.2018, 07:43

Sa nawet tacy suspendowani kaplani jak Ks. Stanisław Guzy piszacy na forum jako Brzeszczot z Kurii Przemyskiej ktorzy na FORUM pisza (a wiec glosza) ze PAN BOG wielce sobie zyczy aby kaplani rypali dzieci lub prafian/ki na CHWALE Boza.
Albowiem wedlug jego poglądów wytrysk spermy swietego ksiedza w odbytnice lub w pochwe dziecka lub parafianki jest
NA CHWALE BOZA.
Glosi wiec ze nie wolno ksiezy SADZIC na ziemi, a o karaniu ksiezy za pedofilie jak sie to brzydko nazywa, to trzeba calkiem zapomniec!
Ksieza robia to NA ZYCZENIE BOGA jak to oglaszaja przedstawiciele Kurii.
Takim ksiezom nalezy dawac dodatkowe DOTACJE FINANSOWE, aby zwiekszyc ich poziom komfortowego zycia, samochody najwyzszej jakosci do poruszania sie, wczasy zagraniczne nawet na Pacyfiku w celach odpoczynku po wykonywaniu wszelkich orgii seksualnych, gdy poswiecaja siebie i swoje zdrowie DLA DOBRA BOGA.
Brzeszczot, widocznie twoj opiekun Michalik w wykonywaniu wlasnie takiego postepowania poblogoslawi cie KOLEJNY RAZ (o ile ci kapiaca fujara stanie) gdy bedziesz znowu rypal gospodynie na plebani i dzieci na CHWALE Boga.
To nieprawda ze zachod odszedł od Boga a Polskie duchowienstwo to sa korzenie Kosciola. Te korzenie Kosciola w Polsce sa jadowite.

30.09.2018, 00:33

Filmu jeszcze nie ogladalem, ale znam fabułę. Jestem tego zdania, że są ludzie z powolania, a inni od michy lizania. do kościoła chodziłem za młodu bo rodzice gonili. Znam jednego takiego "Klera" z Rzeszowa. Młody kapucyn, Ale walił whisky(tylko drogie) i bawił się z uczniami szkoły (w szkole uczył religii oczywiście) za cichym przyzwoleniem proboszcza w... jak to się nazywa.... Coś jak by plebania. Oszczędność to jego 4 imię skoro po mieście zapierdalał 3 litrowym Nissanem Navara. Do tego jeszcze jako rolnik bierze dofinansowania z państwa (pochodzi ze wsi) i śmieje sie wszystkim dającym na tace i nie tylko :D. A najlepsze.jest to , że jak jedzie w teren na jakąś wieś i chcę coś kupić w wiejskim sklepie to jak ludzie zobaczą go w sutannie to on ma to za darmo "Wysłannik Boga" ? Hahahaha

29.09.2018, 20:27

Aha, czyli wszystkie filmy typu Karol czlowiek ktory zostal papiezem czy jeden z 500 filmow o swietych katolickich, posiada watki o pedofilii w kosciele (celem obiektywnosci)?

29.09.2018, 16:27

Dopóki ludzie nie zrozumieją, ze Bóg to wymyślony byt filozoficzny, dopóty wszelkiej maści szamani bedą żerowali na ich naiwności.

27.09.2018, 11:57

Są setki tysięcy księży na świecie. Wśród nich jak w każdym stadzie znajdą się czarne owce - to pedał, a to pedofil, a to pasożyt żyjący z oszczędności "ciemnych" staruszków, ale dlaczego biczowany jest cały Kościół. Dlaczego Pan Polański jest cały czas szanowanym reżyserem i tworzy nowe filmy, a my je oglądamy??? Zamiast tego powinien siedzieć w więzieniu. Poza tym Pan Smarzowski znalazł sobie temat którym wszyscy będą się jarać a ja wam mówię, że można zrobić film o jakiejkolwiek rodzinie, pokazując tylko jej ciemne strony i nawet najprzyzwoitsza rodzina okaże się patologią.
Przemyślcie to nim zaczniecie oceniać.

26.09.2018, 10:24

Nie "Internet" a pisowskich płatnych (20 zł za wątek, 2 zł za wpis)

I nie, nie jestem wyborcą PO. Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy "kościołem łagiewnickim" a "kościołem toruńskim" tak samo jak nie ma różnicy pomiędzy częściami składowymi POPiSu

25.09.2018, 17:43

A jak się podobały "Psy"? Według twoich kryteriów obiektywne czy subiektywne? Takich też nie powinno się robić?

25.09.2018, 16:34

Celem tego typu filmów jest zawsze pokazanie danej grupy (raz tej raz innej) bądź danej sprawy, tematu, kwestii w złym świetle. Ktoś coś zleca, płaci za to i promuje w swoich mediach. Konkurencyjne media to krytykują, czyli jednym słowem polityka. Takie filmy są zawsze przerysowane, wyolbrzymione, na pierwszy plan wyciągane są niemal same wady i do tego odpowiednio spotęgowane tak żeby widza nakierować na to czego chce producent. Nie ma takiej grupy społecznej bądź zawodów, którym nie można by czegoś zarzucić. Jeśli jednak film dotyczy wyłącznie tych tematów to trudno o nim powiedzieć, że jest obiektywny. O wszystkim można zrobić film anty i film pro.

25.09.2018, 16:14

to nie kler tylko kurewstwo kapucynów