Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kobieta Przedsiębiorcza: Jaka jest kobieta przedsiębiorcza i czym się charakteryzuje? Postanowiliśmy wyjaśnić nieco temat na podstawie naszych kandydatek

Słaba płeć, a jednak najsilniejsza, właśnie dlatego szukamy pań, które są siłą napędową naszego powiatu - Kobiet Przedsiębiorczych 2013 roku. Kobieta pomysłowa, nowoczesna, pełna pasji i zaangażowania, zaradna i niezależna, potrafiąca doskonale połączyć życie rodzinne z zawodowym. To cechy, które bez przeszkód możemy przypisać każdej z naszych kandydatek.

Głosowanie, w którym wybierać będziemy naszą kobietę przedsiębiorczą, rozpoczyna się 7 marca (piątek), ale to nie oznacza wcale, że zamykamy już listę z propozycjami naszych czytelników. Swoje kandydatki możecie zgłaszać jeszcze przez kilka dni, a termin ich nadsyłania upływa w najbliższą środę (12 marca) o godzinie 12.

Wszystkie nominacje kandydatek do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej powinny zawierać imię i nazwisko kandydatki, dane kontaktowe, a także krótkie uzasadnienie nominacji, które można przesyłać mailowo na nasz adres : wagrowiec@glos.com, a także dostarczyć osobiście do siedziby naszej redakcji mieszczącej się przy ulicy Jeżyka 2D/4.

Zachęcamy też do śledzenia naszego portalu internetowego wagrowiec.naszemiasto.pl oraz facebookowego fanpage’a, na których na bieżąco będziemy relacjonować „co w trawie piszczy” i podawać wyniki głosowania. Warto nadmienić, że już sama nominacja do tego prestiżowego plebiscytu jest dużym wyróżnieniem dla każdej z zaprezentowanych dziś pań. To wyraz uznania za ich działania na rzecz innych.

Głosowanie zakończy się 5 kwietnia o godzinie 23.59 . Nagrodami dla laureatek finału wojewódzkiego plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza 2013”, będą prestiżowe zestawy akcesoriów biznesowych francuskich marek modowych Ungaro oraz Christian Lacroix, ufundowane przez cenioną firmę Axa Trading, partnera naszego plebiscytu. Każdy czytelnik i internauta może oddać dowolna ilość głosów, wysyłając SMSa na nr 72355. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT.

>>>SPRAWDŹ NASZE KANDYDATKI<<< [KLIKNIJ]WYNIKI: