Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

7 listopada 2014 w sali odpraw Komisariatu Policji w Gołańczy odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego przekazano do użytku wyremontowany budynek komisariatu.

W miniony piątek odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania kluczy do świeżo wyremontowanego budynku Komisariatu Policji w Gołańczy. W uroczystości brali udział Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski, Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu mł. insp. Magdalena Sławińska, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu mł. insp. Maciej Kusz, Kierownik Komisariatu Policji w Gołańczy asp. szt. Jacek Gurda. Symboliczne przekazanie kluczy nastąpiło pomiędzy Burmistrzem Miasta i Gminy Gołańcz, a Kierownikiem Komisariatu Policji w Gołańczy.

Zmiany widać już na zewnątrz – nowa brama, wyremontowane schody i drzwi wejściowe. W budynku wymienione zostały instalacje elektryczne i centralnego ogrzewania. Odnowione zostały wszystkie pomieszczenia – łazienka, pokój socjalny, szatnia, sala odpraw, biura policjantów. Środki w wysokości 75 tys. złotych na wyremontowanie budynku przeznaczyło Miasto i Gmina Gołańcz, natomiast środki w wysokości 10 tys. złotych na wyposażenie biur przeznaczyła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.

Wyremontowany budynek Komisariatu Policji w Gołańczy, nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie obiektu usprawni pracę policjantów, co będzie miało też pośredni wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa w rejonie.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!