Koniec serialu "Lekarze. TVN stawia na nowe produkcje Koniec serialu "Lekarze. TVN stawia na nowe produkcje

Koniec serialu "Lekarze. TVN stawia na nowe produkcje (© mat.pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

30 listopada został wyemitowany ostatni odcinek serialu "Lekarze", który gościł na antenie TVN-u od września 2012.

Serial "Lekarze" opowiadał o pracy w szpitalu Copernicus, który mieścił się w Toruniu. Na antenie TVN-u zostało pokazanych pięć sezonów produkcji. Serial gościł na antenie od września 2012 roku. Po ponad dwóch latach obecności na antenie stacja zdecydowała się na zakończenie emisji serialu. Ostatni odcinek został pokazany 30 listopada. W produkcji grali m.in. Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Olga Bołądź, Danuta stenka czy Borys Szyc.

Powodem zakończenia emisji serialu była spadająca oglądalność i brak pomysłów na ciekawe wątki w scenariuszu. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl TVN w miejsce "Lekarzy" szykuje dwa nowe seriale. Zdjęcie do pilotażowych odcinków mają się rozpocząć w grudniu tego roku.

Seriale polskie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!