Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już niedługo scena MDK stanie się miejscem sztuki. XVI Powiatowe Konfrontacje Małych Form Teatralnych „Kurtyna 2014” rozpoczną się 21 listopada, a skończą dzień później.

XVI Powiatowe Konfrontacje Małych Form Teatralnych „Kurtyna 2014” rozpoczną się 21 listopada, a skończą dzień później w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu. Konkurs organizowany jest przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wągrowcu. - Mam nadzieję, że i w tym roku, nie zabraknie spektakli, które zmuszą nas do refleksji, rozbawią, pozwolą młodym ujawnić talenty aktorskie – mówi organizator Karol Kruś.

Przegląd odbywa się w dwóch kategoriach:
a) inscenizacja krótkiego tekstu (w tym roku do wyboru skecz lub inscenizacja dowolnego, zabawnego, tekstu literackiego).
b) przedstawienia teatralne (tematyka dowolna, czas prezentacji- do 30 minut).
Trzy wyróżniające się zespoły w każdej kategorii otrzymają złote, srebrne i brązowe„Kurtyny”, czyli tytuły najlepszych grup teatralnych w roku 2014.

Do końca tygodnia można wysyłać zgłoszenia na adres: ogniskopp@poczta.onet.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!