Choć dla uczniów wakacje powoli dobiegają końca, sporo osób dopiero rozpoczyna lub rozpocznie urlop, niektórzy nawet we wrześniu. Często właśnie pod koniec lata pogoda dopisuje bardziej niż w lipcu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Choć dla uczniów wakacje powoli dobiegają końca, sporo osób dopiero rozpoczyna lub rozpocznie urlop, niektórzy nawet we wrześniu. Często właśnie pod koniec lata pogoda dopisuje bardziej niż w lipcu. A jeżeli chodzi o wczasy w tzw. “ciepłych krajach”, to zazwyczaj nie ma to większego znaczenia. Tym, którzy nie zaplanowali jeszcze, jak spędzą upragniony czas wolny, Tygodnik Wągrowiecki podpowiada, co mają w zanadrzu biura podróży, z jakich ofert i za ile można skorzystać, co to są oferty "last minute". Wągrowieckie biura mają sporo ciekawych propozycji. Na wycieczkę czy wczasy można pojechać również z klubem seniora czy PTTK. Co wybrać, jak to zrobić? Czytaj już w piątek w Tygodniku Wągrowieckim

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!