Porażka z Jagiellonią sprawiła, że Lech Poznań praktycznie odpadł z walki o mistrzostwo Polski. Matematyczne szanse co prawda jeszcze ma, ale musiałby stać się cud, by wyprzedził Legię Warszawa, która po tej kolejce ma już pięć punktów przewagi.

Swoje szanse na tytuł podopieczni Nenada Bjelicy przegrali na własnym stadionie. To była trzecia z rzędu porażka przy Bułgarskiej w fazie mistrzowskiej. Tak słabych wyników, przed własną publicznością się nie spodziewaliśmy. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że Lech w najważniejszej części sezonu jest po prostu w słabej formie.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok: Wielka galeria kibiców [ZOBACZ ZDJĘCIA]Nic nie dały zaklęcia Nenada Bjelicy, że Kolejorz jest w stanie wygrać trzy ostatnie mecze i sięgnąć po tytuł. Poznaniacy byli nieskuteczni, grali bez polotu i dali się kolejny raz zaskoczyć już na początku meczu.

Po zakończeniu sezonu zasadniczego wydawało się, że Kolejorz ma wszystkie atuty w swoim ręku. Niestety, kiedy zaczęła się poważna gra i rywale też pokazali karty, okazało się, iż Lech dysponuje tylko blotkami.Magazyn "Wokół Bułgarskiej" z udziałem Mariusza Rumaka:Lech Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!