W sieciach handlowych trwa walka o pracowników. Nic dziwnego - konkurencja jest przecież ogromna. Które sieci płacą najwięcej, a które najmniej? Możecie być zaskoczeni. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii i uruchomić nasz przegląd.


Hallo

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Biedroneczka (gość)

Nie wiem skąd są te statystyki ale dla sprostowania to ja po 6 latach pracy w Biedronce z ledwością dostaje 2 tyś. i to ze wszelkimi dodatkami już (premia za obecność, dodatek za pranie, a premium uznaniowej ciężko otrzymać bo nierealne jest sprostać wymaganiom )

grzegorz42 (gość)

Zarobki w marketach się poprawiają, ale i tak weźcie pod uwagę, że podobne płace mają np. nauczyciele czy urzędnicy z krótkim stażem. Jeśli szukacie pracy w Białymstoku lub okolicach, to ja polecam na tej stronie http://praca-podlaskie.pl/ się trochę zatrzymać. Są tutaj świeże oferty dla różnych branż.

Monia (gość)

Premia kwartalna w biedronce to jakis absurd bo tam pracuje od dawna i jej jeszcze nie widziałam.

Jola (gość)

Nie wiem czy to tak dużo 1900zl jeszcze jak nie chorujesz i nie bierzesz urlopu na żądanie.A pracuje sie po 10 godz lub nieraz 11 godz .

Mario1910 (gość)

Auchan 2150 zł brutto, pracuje tam ktoś jeszcze ? Czy już tylko przybysze ze wschodu ? 1550 zł na rękę to jakaś masakra....

kasjerka w jednym ze zklepów (gość)

zapytajcie pracowników (kasjerki) ile zarabiają i jaki mają etat pełny czy nie, potem piszcie. Pozdrawiam