Lidl, Biedronka a może Tesco? Która sieć płaci pracownikom najwięcej, a która najmniej? [PRZEGLĄD]

W sieciach handlowych trwa walka o pracowników. Nic dziwnego - konkurencja jest przecież ogromna. Które sieci płacą najwięcej, a które najmniej? Możecie być zaskoczeni. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii i uruchomić nasz przegląd.
 Dariusz Bloch/zdjęcie ilustracyjne
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

19.05.2018, 22:16

Nie wiem skąd są te statystyki ale dla sprostowania to ja po 6 latach pracy w Biedronce z ledwością dostaje 2 tyś. i to ze wszelkimi dodatkami już (premia za obecność, dodatek za pranie, a premium uznaniowej ciężko otrzymać bo nierealne jest sprostać wymaganiom )

17.05.2018, 13:42

Zarobki w marketach się poprawiają, ale i tak weźcie pod uwagę, że podobne płace mają np. nauczyciele czy urzędnicy z krótkim stażem. Jeśli szukacie pracy w Białymstoku lub okolicach, to ja polecam na tej stronie http://praca-podlaskie.pl/ się trochę zatrzymać. Są tutaj świeże oferty dla różnych branż.

17.05.2018, 01:18

Jak by płacili ale w Euro to bym się zastanowił a tak wolę żebrać.

16.05.2018, 18:12

Premia kwartalna w biedronce to jakis absurd bo tam pracuje od dawna i jej jeszcze nie widziałam.

16.05.2018, 18:07

Nie wiem czy to tak dużo 1900zl jeszcze jak nie chorujesz i nie bierzesz urlopu na żądanie.A pracuje sie po 10 godz lub nieraz 11 godz .

16.05.2018, 12:50

jak praca nie pasuje idzie się do drugiej ogłoszeń do wyboru do koloru.

16.05.2018, 12:16

Żona pracuje w Auchan ponad 15 lat...Dostaje +- 1300 zł NA RĘKĘ. Witamy w XXI wieku.

15.05.2018, 22:35

Wiecej niz pielegniarki xd. Pozdrawiam. Mloda rozczarowana pielegniarka.

15.05.2018, 20:35

Auchan 2150 zł brutto, pracuje tam ktoś jeszcze ? Czy już tylko przybysze ze wschodu ? 1550 zł na rękę to jakaś masakra....