10 maja w sklepach sieci Lidl pojawią się maskotki Lidlaki. Kolekcja składała się z sześciu maskotek. W tym roku do tej owocowo-warzywnej rodzinki dołączą: papryka, brzoskwinia i ziemniak - informuje Lidl.

Lidlaki pojawiły się w sklepach w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy Lidl Polska pierwszy raz wprowadził serię pluszowych zabawek - Lidlaków - promujących spożywanie najpopularniejszych na polskim rynku warzyw i owoców.

ZOBACZ TAKŻE: Dostałeś SMS-a od Biedronki lub Lidla? Nie otwieraj go, bo stracisz pieniądze. Oszuści podszywają się pod sklep

Kolekcja składała się z sześciu maskotek, najpopularniejszych wśród polskich konsumentów warzyw i owoców: jabłka, marchewki, pomidora, brokuła, banana oraz śliwki. 10 maja do tej owocowo-warzywnej rodzinki dołączą: papryka, brzoskwinia i ziemniak - informuje Lidl na swojej stronie internetowej.

Żeby zdobyć Lidlaka nie trzeba zbierać naklejek i robić zakupów za określona kwotę. Każdą z maskotek będzie można kupić za 9,99 zł.

ZOBACZ TEŻ: Wielkopolska: Oto 5 firm z naszego regionu, które płacą największe podatki

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku
Rozmaitości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

xxx (gość)

9,99 zł - a pochwalcie się Polakom, w jakim kraju zostały wyprodukowane skoro są w takiej cenie!

Polak (gość) (Tez Polak)

A po co wpisujesz ten durny tekst? Naprawdę nie wiesz o co chodzi? Zapytaj Niemców, w jakich sklepach kupują u siebie świadomi patryjotyzmu gospodarczego.