(© Fot. arch. NM)

18 budek z jedzeniem stanie na Rynku w Wągrowcu już w czerwcu

Już w sobotę i niedzielę 2 i 3 czerwca odbędzie się w Wągrowcu I Zlot Food Trucków. Jak zapowiadają organizatorzy, na wągrowiecki Rynek przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski, które swoją różnorodnością serwowanych dań rozpieszczą podniebienia każdego. Jak udało nam się dowiedzieć, na Rynku stanie aż 18 pięciometrowych food trucków. Podczas zlotu mieszkańcy stolicy naszego powiatu będą mogli uczestniczyć w wielu kulinarnych konkursach, a także wybrać najlepszego food trucka. Budki z jedzeniem będą dostępne dla klientów przez cały dzień. Każdy będzie mógł spróbować przygotowywanych w nich przysmaków.
Impreza ta jest zorganizowana przez Ligę Food Trucków. Organizator zwrócił się do wągrowieckiego MDK o udostępnienie Rynku.
Warto dodać, że podobne zloty są organizowane w całej Polsce. Te największe, jak choćby ten w Gdańsku skupia aż... 60 budek z jedzeniem.

Zobacz Video:

Źródło: pomorska.pl/X-News

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!