Majówka 2018 w Poznaniu rozpocznie się już... 27 kwietnia i potrwa aż do 6 maja. Co w długi majowy weekend robić w Poznaniu? Oto przegląd najciekawszych propozycji na majówkę 2018 w stolicy Wielkopolski. Sprawdź! Kliknij >>> zobacz galerię.

Majówkę w Poznaniu rozpocznie otwarcie dwóch miejscówek, które kolejny rok tworzą kulturalną przestrzeń naszego miasta. 27 kwietnia startuje KontenerART nad Wartą oraz Nocny Targ Towarzyski przy ul. Kolejowej 28. Na Wielką Majówkę 28 i 29 kwietnia zaprasza też Brama Poznania.

Nie zabraknie też mocnych propozycji koncertowych: m.in. w Tamie i u Bazyla. Z kolei w niedzielę, 6 maja w Poznaniu odbędzie się też wyjątkowy bieg Wings For Life World Run.

OBEJRZYJ TAKZE: Wings For Life World Run w Poznaniu - tak było 2017


Ale to nie wszystkie propozycje na majówkę w Poznaniu!

Majówka w Poznaniu - zobacz nasz serwis specjalnyA Ty jak spędzasz majówkę w naszym mieście? Dopisz swoje wydarzenie w komentarzu!

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebooku
Majówka

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Julita (gość)

O sporo ciekawych atrakcji, pewnie skorzystamy z dzieciakami z tych atrakcji bo nigdzie się nie wybieramy. Jeden dzień już mamy zaklepany, wybieramy się do tunelu aerodynamicznego w Lesznie. Miałam już dawno dzieci tam zabrać to czasu nie było to urlopu nie mialam i tak wkoło

Leszek (gość)

Spisywanie, kategoryzowanie i planowanie wydatków jest pierwszym krokiem w oszczędzaniu, ale i tak jak mądrze się bierze pożyczki, dajmy na to w wonga to nie jest się stratnym przy zakupie np. wycieczki na szybko.