Mistrzowie Parkowania w Wągrowcu i okolicy. Galeria "dziwnie" zaparkowanych aut na ulicach i parkingach w mieście [ZDJĘCIA]

Wspólnie z Wami tworzymy wielką galerię "mistrzów parkowania". Pokazujemy auta zaparkowane nieprawidłowo lub... "dziwnie".

Czy kierowcy złamali przepisy? Czy mogli zaparkować inaczej, tak aby było miejsce dla pieszych czy innych, którzy także chcieli się zatrzymać? Macie zdjęcia, które także powinny znaleźć się w galerii? Wyślijcie na adres wagrowiec@glos.com

RED

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.01.2019, 15:03

Kiedyś na działce 1000 m stawiano dom jednorodziny Dziś stawiają blok na sto rodzi Takicxh mamy idiotów co tworzą przepisy i wydają pozwolenia

17.01.2019, 15:01

Oki deweloperzy to wola dać w łpe urzednikowi jak budować drogi czy sadzić drzewa W całym kraju powini przyjrzeć się urzedniką którzy maja wpływ co sie buduje itd

17.01.2019, 14:49

Są ciekawsze tematy niż kto gdzie zaparkował. Deweloperzy budują co chwilę nowe bloki... powinni dostawać pozwolenia na budowę dopiero wtedy gdy zapewnią w umowie utwardzony dojazd i minimum 1 miejsce parkingowe na jedno mieszkanie.

28.12.2018, 14:48

Zdjęcie z galerii pozycja 14 jest z miejscowości Rogoźno więc nie wiem co za tępak udostępnia je na stronie wągrowiec.naszemiasto.pl skoro to już inny rejon.

25.12.2018, 13:09

Właśnie chciałem napisać taki komentarz jak przedemną Bo czesto tak bywa że wjezdamy tam gdzie miejsce ale poprzednicy nie zawsze stali właściwie

23.12.2018, 22:31

Zanim ktoś zrobi zdjęcie niech zaobserwuje jak poprzednik stanął. Czasami jest miejsce stajemy w to miejsce inni odjeżdżają a my zostajemy jako mistrz parkowania.

19.12.2018, 23:15

dlaczego na Słowackiego nagle zniknął znak zakazu parkowania obok spółdzielni mieszkaniowej ? pojawił się na końcu ulicy blok i nagle cały chodnik w stronę Kcyńskiej zawalony autami ! jak mają przejsc matki z dziecmi w wozkach i niepelnosprawni !

18.12.2018, 17:14

Nie dziwie się że w starych blokach brakuje miejsc parkingowych Ale na dziś tacy debile wydają warunki zabudowy że niema nic wiecej miejsc parkingowych Wiadomo deweloper posmaruje to się robi żeby mu pasowało

18.12.2018, 12:45

Na jedno mieszkanie w spółdzielni mieszkaniowej powinno przypadać JEDNO miejsce parkingowe. Bo co niektórzy to dla jednego mieszkania mają już po trzy samochody - a blokują miejsca innym lokatorom. Skoro mają więcej niż jeden pojazd, niech płacą spółdzielni za każde kolejne miejsce parkingowe!

17.12.2018, 17:25

Dziś na wschodzie na trawniku przy bloku nr 9 stoi kia picanto Oczywiście debil ma 10 m obok bloku parking po byłym boisku to mu za daleko Tylko niszczy nasze mienie

02.12.2018, 23:48

Nie dziwie się kierowcą mieszkającym na ul mickiewicza szczególnie w bloku nr 25 ze parkują gdzie popadnie .rodzin jest jakieś 30 a miejsc parkingowych 7! Tak ze jak ktoś się nie zalapie po 15 na miejsce to staje na chodniku i ryzykuje tym ze dostanie mandat albo na aquaparku.

30.11.2018, 22:04

no i po co ta zbawa ,na policje wysylajcie !!!

29.11.2018, 14:40

Debili za kierownicami nie brakuje ale idiotów robiących zdjęcia i wysyłających je potem do gazety niestety też. A przecież wystarczy zrobić zdjęcie i przekazać je na Policję z własnymi danymi i ci pseudo kierowcy od siedmiu boleści zostaną ukarani. Warunek jest jeden, osoba która zrobiła zdjęcie musi zostać przesłuchana i potwierdzić jego autentyczność oraz kiedy i gdzie zostało zrobione.

04.10.2018, 18:05

Niektórzy to najchętniej by wjechali swoimi samochodami do sklepu - zwłaszcza to widać przed Twoim Marketem na ul. Reja, gdzie leniom się nie chce iść parę metrów z parkingu, tylko parkują niemalże przed samym wejściem do marketu. Gdzie są służby kontrolujące bezpieczeństwo drogowe?

25.09.2018, 15:50

Debili trzeba napietnować nonstop