Jedyna w swoim rodzaju, pierwsza na polskim rynku ksiązka skierowana do adeptów sztuk Sherlocka Holmesa. Młodzi detektywi znajdą tu wszelkie potrzebne do stworzenia agencji detektywistycznej informacje.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jedyna w swoim rodzaju, pierwsza na polskim rynku ksiązka skierowana do adeptów sztuk Sherlocka Holmesa. Młodzi detektywi znajdą tu wszelkie potrzebne do stworzenia agencji detektywistycznej informacje. Czy wszyscy się do tego nadają? To także można sprawdzić, wypełniając test, znajdujący się na końcu książki. Autorem książki jest Jari Mäkipää, fiński dziennikarz telewizyjny i pisarz. Od 2004 roku wydał pięć części cyklu kryminalnego o Klubie Detektywów „Huragan”. Obecnie prowadzi w fińskiej telewizji program dla dzieci, w którym występują główni bohaterowie „Huraganu”. W przygotowaniu kolejne tomy cyklu. Warto dodać, że 50 groszy z każdego sprzedanego egzemplarza trafia do schroniska dla kotów.
Jari Mäkipää , Poradnik Klubu Detektywów „Huragan”, Wydawnictwo W.A.B., cena 24,90 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!