Nielba Wągrowiec remisuje - sędzia w roli głównej!

Maciej Seweryn
Za piłkarzami wągrowieckiej Nielby mecz z Polonią Środa Wlkp. Oprócz sportowych emocji nie zabrakło w nim niestety kontrowersji związanych z pracą sędziego.

Nasi piłkarze objęli prowadzenie w 40 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Michał Fertikowski. Na początku drugiej połowy do remisu doprowadził Krzysztof Bartoszak. Kilka minut później sędzia Piotr Łęgosz wprawił w osłupienie naszych zawodników i kibiców. Walczący z rywalem Dawid Jasiński wślizgiem wybił piłkę na aut. Zawodnik Polonii chcąc uniknąć kontaktu z naszym zawodnikiem przeskoczył nad nogami „Jasiny”. Jednak zaraz po uniku w artystyczny sposób upadł na murawę. Dodatkowo w głośny sposób zasugerował faul naszego piłkarza. Arbiter nabrał się na ten „teatrzyk” i pokazał Dawidowi Jasińskiemu czerwoną kartkę.

Kolejny mecz wągrowiecka Nielba zagra 15 listopada. O godz. 13:00 w Poznaniu przy Drodze Dębińskiej 12 zmierzy się z miejscową Wartą.

Nielba Wągrowiec – Polonia Środa Wielkopolska 1:1 (1:0)