Nielba Wągrowiec znów na szczycie. Szczypiorniści z Wągrowca pokonali Gdańsk

Monika Dziuma
W miniona niedzielę piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec pokonali w Gdańsku drużynę SMS ZPRP Gdańsk.

Niedzielny pojedynek zakończył się zwycięstwem żółto-czarnych 31:29. Wągrowczanie już po kilku minutach pojedynku uwidocznili swoją przewagę nad młodymi zawodnikami SMS-u. Różnica z minuty na minutę wzrastała, aby w pewnym momencie spotkania wyniosła pięć trafień. Nielbiści nie byliby sobą, aby nie zapewnili kibicom zgromadzonym na trybunach nerwy do ostatnich minut meczu. Przy stanie 29:28 gdańszczanie byli jedną piłkę od doprowadzenia do wyrównania. Nic z tego! Nielba dorzuciła jeszcze jednego gola i mecz praktycznie nam się rozstrzygnął na korzyść ekipy z Wielkopolski. Dwa ostatnie trafienia dla MKS-u zdobyli Łukasz Hoffmann i Dariusz Widziński.

Źródło: MKS Nielba Wągrowiec