(© For. arch. Biblioteka Pedagogiczna w Wągrowcu)

W tym tygodniu zakończyła się akcja zbierania książek, czasopism i gier planszowych dla seniorów z naszego miasta, zainicjowana przez Bibliotekę Pedagogiczną w Wągrowcu, przy ul. Wierzbowej 1. Ofiarodawcami darów byli czytelnicy i sympatycy Biblioteki Pedagogicznej otwarci na potrzeby innych.

- Uroczyste przekazanie zebranej kolekcji, obejmującej książki krajoznawcze, przyrodnicze, poświęcone promocji zdrowia i rozrywce, nastąpiło w miniony wtorek. W uroczystości wzięli udział: Grzegorz Tomaszewski - kierownik MOPS-u, Aldona Wawrzyniak - st. specjalista pracy socjalnej, przedstawiciel Biblioteki Pedagogicznej Małgorzata Górska oraz licznie zgromadzeni Seniorzy - informują pracownice książnicy.

Podarki zostały przekazane podczas dorocznego Dnia Niezapominajki.


ZOBACZ VIDEO: Maria Winiarska zabija wolny czas w mediach społecznościowych. Jak radzą sobie seniorzy w sieci?

Źródło: Dzień Dobry TVN/X-News

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!