Miasto Wągrowiec
Obwód numer 1
Szkoła podstawowa nr 3, ul. Letnia 1: Bartodziejska, Bażantowa, Bobrownicka, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębińska, Fiołkowa, Głogowa, Gruszowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Jachtowa, Jagodowa, Jesienna, Jeziorna, Jeżynowa, Kajakowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krucza, Leśna, Leszczynowa , Letnia,
Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Osiedle Kolejowe, Paprociowa, Poziomkowa, Projektowana, Regatowa, Sasankowa, Sowia, Śliwowa, Topolowa, Ustronie,
Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Wodna, Zimowa, Żeglarska, Żurawinowa
Obwód numer 2
Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 55: Asnyka, Cysterska, Durowo, Kolejowa, Kościuszki, Mickiewicza, Plac Dworcowy, Średnia, Szymona Wachowiaka
Obwód numer 3
Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Jeżyka 50: Jeżyka, Libelta, Słowackiego
Obwód numer 4
Szkoła podstawowa nr 4, ul. Reja 10: Brzozowa, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Arkadego Fiedlera, Kazimiera Iłłakowiczówny, Jana Kasprowicza, Aleksandra
Fredry, Kochanowskiego, Konopnickiej, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Leona Kruczkowskiego, Bolesława Leśmiana, Frycza Modrzewskiego, Elizy Orzeszkowej, Osiedle Niepodległości, Leopolda Staffa, Juliana Tuwima, Plac Kar. Stefana Wyszyńskiego, Plac Piastowski, Plac Zielony, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Św. Wojciecha, Stanisława Wyspiańskiego, Gabrieli Zapolskiej, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Żeromskiego
Obwód numer 5
Szkoła podstawowa nr 2, ul. Krótka 4: Boczna, Janowiecka od nr 2 do nr 52 (do przejazdu kolejowego), Kręta, Krótka, Łąkowa, Okrężna, Pałucka, Piaskowa od nr 1 do nr 35 (do przejazdu kolejowego), Poznańska, Przemysłowa, Zaułek, Zespołowa
Obwód numer 6
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Kcyńska 48: Akacjowa, Bukowa, Kalinowa, Kcyńska, Kwiatowa, Leśniczówka Kaliska, Lipowa, Nad Nielbą, Ogrodowa, Owocowa, Plac Wrzosowy, Rgielska, Rolna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Warzywna, Wschodnia, Zielona
Obwód numer 7
Liceum Ogólnokształcące, ul. Klasztorna 17 A: Aleja Jana Pawła II, Bydgoska, Farna, Klasztorna, Opacka, Pocztowa, Powstańców Wlkp, Rogozińska, Rynek, Słoneczna, Wojska Polskiego
Obwód numer 8
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Janowiecka 98: Janowiecka od nr 53 do nr 98 (za przejazdem kolejowym), Stanisława Kulińskiego,
Ks. Ewarysta Nawrowskiego, Ks. Zenona Willi, Franciszka Łakińskiego, Mieczysława Miłoszewskiego, Jerzego Mussolfa, Piotra Palińskiego, Piaskowa od nr 36 do nr 60 ( od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Straszewską), Polna, Stanisława Przybyszewskiego, Rzeczna, Siostry Joanny, Straszewska, Druha Feliksa Tylmana, Ludwika Węgierskiego, Wiejska, Zbigniewa Kuźmy
Obwód numer 9
Biblioteka Pedagogiczna, ul. Wierzbowa 1: 23 Stycznia, Berdychowska, Cicha, Daleka, Główna Osiedla, Gnieźnieńska, Grunwaldzka, Harcerska, Jankowska, Ks. Wujka, Łączna, Marcinkowo, Moniuszki, Plac Zwycięstwa, Południowa, Przecznica, Skocka, Skośna, Skrajna, Spokojna, Targowa, Taszarowo, Taszarowska, Wierzbowa
Obwód numer 10
Spółdzielnia Mieszkaniowa, Os. Wschód 11: 11 Listopada, Maksymiliana Bartscha, Kazimierza Bonowskiego, T. Goetzendorfa-Grabowskiego, Włodzimierza Kowalskiego, Ks. Macieja Bukowieckiego, Ks. Stanisława Kopernika, Ks. Władysława Wróblewskiego, Stanisława Mikołajczyka, Tadeusza Nożyńskiego, Osiedle Wschód, Plac Błogosławionego Michała Kozala, Igancego Wegnera
Obwód numer 11
Szpital ZOZ, ul. Kościuszki 74: Zamknięty dla szpitala
Gmina Wągrowiec
Obwód numer 1
Gimnazjum nr 1, ul. Kolejowa 14 , Wągrowiec: Bartodzieje, Dębina, Długa Wieś, Kaliska, Kobylec, Krosno, Łęgowo, Micharzewo, Mikołajewo, Orla, Ostrowo-Młyn, Pokrzywnica, Rgielsko, Sieńsko, Wiatrowiec
Obwód numer 2
Wiejski Ośrodek Integracji i Aktywizacji Wsi, Pawłowo Żońskie 13a: Dąbkowice, Grylewo, Kaliszany, Kamienica, Kopaszyn, Oporzyn, Pawłowo Żońskie,
Obwód numer 3
Zespół Szkolno - Przedszkolny, ul. Pocztowa 7 , Łekno: Bracholin, Brzeźno Stare, Bukowiec, Danabórz, Kiedrowo, Kołybiec, Koninek, Ludwikowo, Łekno, Łukowo, Siedleczko, Tarnowo Pałuckie, Werkowo, Wiśniewo
Obwód numer 4
Szkoła podstawowa, Sienno 27: Czekanowo, Kurki, Przysieczyn, Przysieka, Sienno, Wiatrowo, Żelazka
Obwód numer 5
Zespół Szkół, Żelice 14a: Bobrowniki, Jakubowo, Józefowo, Nowe, Potulice, Potuły, Rudnicze, Rudniczyn, Runowo, Runowskie, Runówko, Sarbka, Żelice
Obwód numer 6
Gimnazjum nr 3, Rąbczyn 61: Koźlanka, Nowa Wieś, Rąbczyn, Redgoszcz
Obwód numer 7
Szkoła Podstawowa, Łaziska 51: Jankowo, Łaziska, Ochodza, Sady
Miasto i Gmina Skoki
Obwód numer 1
Szkoła podstawowa, ul. Poznańska 2 , Skoki: Miasto Skoki ulice: Boczna, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Kościelna, Krańcowa, Kręta, Krótka, Ludwika Dąbrowskiego, Łąkowa, Ogrodowa, Parkowa, Piaskowa, Plac Kościelny, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Strażacki, Pogodna, Poznańska, Przylesie, Rogozińska, Rościńska, Rynkowa, Strumykowa, Wągrowiecka, Wąska, Wincentego Ciastowicza, Wodna, Zamkowa.
Obwód numer 2
Przedszkole Samorządowe, ul Sienkiewicza 19 , Skoki: Miasto Skoki ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Antoniewska, Bartosza Głowackiego, Bliska, Brzozowa, Dolna, Dojazd, Dworcowa, Falista, Graniczna, Górna, Henryka Sienkiewicza, Irysowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Karolewo, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Leśna, Lipowa, Okrężna, Osiedlowa, Piła -Młyn, Podgórna, Polna, Poprzeczna, Rakojedzka, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Tulipanowa, Wczasowa. osada:Antoniewo Leśniczówka, Antoniewo
Obwód numer 3
Ośrodek Socjalno-Kulturalny, Kakulin 17: Wsie: Chociszewko, Chociszewo, Jabłkowo, Kakulin, Kuszewo, Nadmłyn, Rakojady.
Obwód numer 4
Szkoła podstawowa, Lechlin 9: Wsie: Grzybowice, Grzybowo, Lechlin, Lechlinek, Lechlińskie Huby, Łosiniec, Roszkówko, Roszkowo, Rościnno.
Obwód numer 5
Świetlica wiejska, ul. Skocka 45 , Potrzanowo: Wsie: Budziszewice, Potrzanowo.
Obwód numer 6
Szkoła podstawowa, Rejowiec 12: Wsie: Brzeźno, Dzwonowo, Dzwonowo Leśne, Ignacewo, Miączynek, Niedźwiedziny, Pawłowo Skockie, Rejowiec, Sława
Wielkopolska, Sławica, Szczodrochowo, Stawiany. osada: Gozdowiec
Obwód numer 7
Świetlica, Bliżyce 24: Wsie: Antoniewo Górne, Bliżyce, Glinno, Jagniewice, Niedarzyn, Pomarzanki, Raczkowo, Wysoka
Miasto i Gmina Gołańcz
Obwód numer 1
Przedszkole Publiczne, ul. Karola Libelta 1, Gołańcz: Ulice: Karola Libelta, Lipowa, Walki Młodych, Margonińska, Doktora Piotra Kowalika, Kościelna, Księdza Edwarda Mrotka; wsie: Morakowo, Chawłodno, Morakówko
Obwód numer 2
Gołaniecki Ośrodek Kultury, ul. Dr Piotra Kowalika 1 , Gołańcz: Ulice: Akacjowa, Augusta Wilkońskiego, B.i.E. Hutten-Czapskich, Brzozowa, Cisowa, Doktora Romualda Piotrowskiego, Dworcowa, Jeziorna, Kompanii Gołanieckiej, Orzechowa, Osada, Pałucka, Polna, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Ppłka.
Włodzimierza Kowalskiego, Rynek, Składowa, Smolary, Sportowa, Świerkowa, Zamkowa, Klasztorna, Wsie: Oleszno, Bogdanowo, Czerlin
Obwód numer 3
_Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Walki Młodych 35 , Gołańcz: _Wsie: Grabowo, Tomczyce, Krzyżanki, Rybowo, Laskownica Mała, Laskownica Wielka
Obwód numer 4
Szkoła podstawowa, Chojna 12: Wsie: Chojna, Potulin, Jeziorki, Smogulec
Obwód numer 5
Świetlica wiejska, Czesławice 20: Wsie: Czesławice, Buszewo, Konary
Obwód numer 6
Szkoła podstawowa, Panigródz 24: Wsie: Panigródz, Lęgniszewo
Obwód numer 7
Świetlica wiejska, Czeszewo: Wsie: Czeszewo, Brdowo, Gręziny, Kujawki
Gmina Damasławek
Obwód numer 1
Gminny Ośrodek Kultury, ul. Żnińska 9 , Damasławek: Wsie: Damasławek - całość, Piotrkowice, Starężyn
Obwód numer 2
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, Mokronosy: Wsie: Mokronosy, Smuszewo, Turza
Obwód numer 3
Świetlica wiejska, Niemczyn 67: Wsie: Rakowo, Kołybki, Wiśniewko, Stępuchowo, Niemczyn, Miąża, Kozielsko, Kopanina, Starężynek
Obwód numer 4
Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej, Międzylesie: Wsie: Dąbrowa, Gruntowice, Międzylesie, Modrzewie
Gmina Mieścisko
Obwód numer 1
Sala widowiskowa Domu Kultury, ul. Kościuszki 11 , Mieścisko: Budziejewko, Budziejewo, Mieścisko
Obwód numer 2
Świetlica wiejska, Kłodzin 28: Jaroszewo Pierwsze, Jaroszewo Drugie, Kłodzin, Pląskowo
Obwód numer 3
Dom Kultury, Popowo Kościelne: Podlesie Kościelne, Podlesie Wysokie, Popowo-Huby, Popowo-Kolonia, Popowo Kościelne, Sarbia, Wymysłowo, Zbietka
Obwód numer 4
Świetlica wiejska, Żabiczyn: Żabiczyn
Obwód numer 5
Gminne Centrum Informacji z Klubem Pracy, ul. Kościuszki 11 , Mieścisko: Gołaszewo, Gorzewo, Gółka, Jaworówko, Mieścisko-Ulica, Miłosławice, Mirkowice, Mirkowiczki, Nieświastowice, Piastowice, Strzeszkowo, Tumidaj, Wiela, Wybranówko, Zakrzewo
Gmina Wapno
Obwód numer 1
Zespół Szkół, Pl. Mickiewicza 2 , Wapno: wieś Rusiec, wieś Stołężyn, wieś Podolin, wieś Wapno: ul.Dabrowskiego, Chopina, Długa, Kochanowskiego, Górnicza, Kopernika, Libelta, Wyszyńskiego, Sportowa, Śniadeckich, Podgórna od nr 18 do końca, Świerczewskiego, Dworcowa, Czarna Droga, Pl. Mickiewicza
Obwód numer 2
Dom Pomocy Społecznej, Srebrna Góra 62: wieś Srebrna Góra, wieś Aleksandrowo, wieś Graboszewo, wieś Komasin, wieś Wapno: ul. Kościuszki, Wolności, Podgórna od nr 1 do 16, Piaskowa, Powstańców Wlkp., Sienkiewicza
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?