Pierwszy dzwonek szkolny tuż tuż. Czas więc na zakupy! Na kilka dni przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w wągrowieckich księgarniach, sklepach papierniczych oraz supermarketach tłumów jeszcze nie widać.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwszy dzwonek szkolny tuż tuż. Czas więc na zakupy! Na kilka dni przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w wągrowieckich księgarniach, sklepach papierniczych oraz supermarketach tłumów jeszcze nie widać. Sytuacja zapewne zmieni się pod koniec sierpnia. Wyprawka dla ucznia to nie tylko książki, należy pamiętać także o przyborach szkolnych. W wągrowieckich marketach już wszędzie ich pełno, duży wybór i niskie ceny przyciągają uwagę uczniów jak i ich rodziców. Długopisy, linijki, ołówki, plecaki... od koloru do wyboru. Ceny artykułów są bardzo zróżnicowane -w sklepach są wyższe niż w marketach.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!