Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sklep medyczny, sklep z bibelotami i nowa siedziba adwokata. To wszystko pojawiło się w Wągrowcu w ostatnim czasie.

W ostatnim czasie zaszło kilka kolejnych zmian w Wągrowcu. Jedną z nich są przenosiny kancelarii adwokackiej Stanisława Kępińskiego. Z ul. Kościuszki adwokat przeniósł swoje biuro na ul. Średnią. Kancelaria jest otwarta codziennie w godzinach 8-16, a Kępiński pełni w niej dyżur adwokacki we wtorki i czwartki w godzinach 16-17.
Już jutro, 1 sierpnia na wągrowieckim Rynku, tuż przy Wytwórni Lodów Tradycyjnych otwarty zostanie sklep „Tanio, taniej, najtaniej”, który w swojej ofercie ma szeroki wybór bibelotów.

W ostatnim czasie przy ul. Kościuszki 37A otwarto salon medyczny „Orto świat”. W ofercie m.in. doradztwo i konsultacje, szeroki wybór produktów (np. wózki inwalidzkie, ortezy, pieluchy), bezpłatne badania stóp i dobbór wkładek, bezpłatny dowóz, a także wypożyczalnia sprzętu medycznego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!