Studniówki Wągrowiec: Jutro bawi się Gołańcz i Klasztorna

Studniówki Wągrowiec: Jutro bawi się Gołańcz i Klasztorna

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Studniówki Wągrowiec:Jeszcze tylko kilkanaście godzin dzieli kolejnych maturzystów od rozpoczęcia poloneza. W najbliższą sobotę bawią się uczniowie z Gołańczy i I LO w Wągrowcu

Studniówki Wągrowiec: Jutro bawi się Gołańcz i KlasztornaStudniówka to bez wątpienia najważniejsza impreza w szkole średniej. W ostatnim czasie jej znaczenie urosło tak bardzo, że z lamusa przeszła do wyrafinowanego wydarzenia.

W co ubrać się tego wyjątkowego dnia? Fanki klasyki z pewnością będą szukać swoich kreacji wśród czarnych sukienek. Romantyczki i niepoprawne marzycielki z pewnością zdecydują się na nieco lżejszy look (ponoć na topie są koronki i zwiewne warstwy spódnic).

A co dla panów? - W tym sezonie dominują przede wszystkim garnitury taliowane w kolorze granatowym. To kolor, który przetarł szlaki modowe i stał się ostatnio bardzo popularny - mówi Grzegorz Owczarzak właściciel sieci sklepów Szyszka i dodaje : - Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób przygotowujących się do 100-dniówki przygotowaliśmy pakiet studniówkowy 2 w 1. Kupując garnitur i koszulę w jednym z naszych sklepów otrzymujemy w prezencie dowolnie wybrany krawat spośród tysiąca dostępnych w sklepie. Ta oferta cieszy się sporą popularnością wśród maturzystów.

ZOBACZ JAK PRZED RORKIEM BAWILI SIĘ UCZNIOWIE OGÓLNIAKA [KLIKNIJ]

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!