The Rolling Stones w Polsce! Giganci rocka zagrają koncert w ramach trasy „Stones - No Filter”

Przypuszczenia potwierdziły się! Pogłoski o koncercie gigantów rocka w Polsce krążyły od dawna, jednak teraz wszystko jest już pewne - The Rolling Stones w Warszawie zagrają 8 lipca 2018 r., a koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Koncert The Rolling Stones w Warszawie w 2018 r. - data, miejsce, bilety
Pogłoski o europejskiej trasie gigantów rocka krążyły od dawna - od dawna też mówiło się, że muzycy niemal na pewno zahaczą o Polskę, nieznana była jednak data i lokalizacja koncertu. Dzięki informacjom z dobrze poinformowanych źródeł, od kilku dni wiedzieliśmy już o tym wydarzeniu dużo więcej. The Rolling Stones w Warszawie na Stadionie Narodowym, a koncert odbędzie się 8 lipca 2018 r.Przedsprzedaż biletów na warszawski koncert The Rolling Stones rozpocznie się w czwartek 1 marca o godzinie 10:00 wyłącznie za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl. Do sprzedaży stacjonarnej bilety trafią w piątek 2 marca, o godz. 10:00.

***
Harry Styles wcieli się w Micka Jaggera? Wokalista wystąpi w filmie biograficznym. Informację zdradził w The Graham Norton Show. Produkcja ma nosić tytuł "Exile on Main Street: A Season in Hell with the Rolling Stones".
Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!