Trener Lecha: Kamień spadł mi z serca

Opinie szkoleniowców po czwartkowym meczu Jacek Zieliński (trener Lecha) Nie ukrywam, że w 90 minucie ogromny kamień spadł mi z serca. Graliśmy z dużym zaangażowaniem, choć mecze nie układał się pod nasze dyktando.

Opinie szkoleniowców po czwartkowym meczu

Jacek Zieliński
(trener Lecha)

Nie ukrywam, że w 90 minucie ogromny kamień spadł mi z serca. Graliśmy z dużym zaangażowaniem, choć mecze nie układał się pod nasze dyktando. Cieszy zwycięstwo, tym bardziej, że zagraliśmy na zero z tyłu. To był główny warunek, wygrać i nie stracić gola. Zdajemy sobie sprawę, że w Brugii przy ich kibicach będzie ciężko. Jedziemy na rewanż z dużymi nadziejami, wiemy jednak, że to co dziś pokazaliśmy może za tydzień nie wystarczyć.

Adrie Koster
(trener Club Brugge)

Zasłużyliśmy na więcej niż tutaj osiągnęliśmy. W pierwszej połowie byliśmy lepsi, byliśmy częściej przy piłce, stworzyliśmy sobie kilka znakomitych sytuacji.Szkoda, że nie udało się ich wykorzystać. Nie zawsze w piłce wygrywa drużyna, która bardziej na to zasłużyła. Przegraliśmy 0:1 ale przed rewanżem jestem dobrej myśli. Postaramy się powtórzyć to co dobrego było w naszej grze i wyeliminować, to co było złe. Lech nas nie zaskoczył, pokazał swoje walory.

Zobacz galerię zdjęć z potyczki Lecha Poznań z Club Brugge

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane