Salon kosmetyczny, siłowania, gabinet masażu a także restauracja powstały na terenie wągrowieckiego aquaparku. N

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ofercie salonu kosmetycznego pod nazwą „Glamour” Karoliny Smołki znajduje się m.in. mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, makijaż, depilacja czy zabiegi odchudzające.
- Przygotowałam dla moich klientek specjalne promocje. Na przykład, gdy wykupią karnet na cztery zabiegi mikrodermabrazji, piąty dostaną gratis lub gdy klienta odwiedzi salon w dniu swoich urodzin ma manicure darmowy - zachęca pani Karolina. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 11. do 19. a w soboty od 9. do 14.
W aquaparku znajduje się także gabinet rehabilitacji, fizykoterapii i masażu "Somit", którego właścicielką jest Joanna Krygier. W ofercie m.in. masaż leczniczy kręgosłupa, klasyczny masaż ciała czy refleksoterapia stóp. W aquaparku swoje podwoje otworzył także salon fryzjerski pod nazwą „Ignis”, którego właścicielką jest Alicja Cichosz. Salon świadczy usługi zarówno dla pań jak i panów. M. in. strzyżenie, farbowanie, modelowanie. Tu także klient może wysuszyć włosy po wyjściu z basenu. Gabinet jest czynny każdego dnia.
Dla pragnących uzyskać doskonałą sylwetkę ciała, w aquaparku działa również siłownia damsko-męska, której właścicielem jest Marcin Gajewski. W siłowni znajdziemy maszyny cardio, bieżnie, rowerki, maszyny siłowe, dwa razy w tygodniu w środy i piątki w godzinach od 19. do 20.odbywa się aerobic. Siłowania czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. do 22., w sobotę od 9. do 22. a w niedzielę od 11. do 22. Po wysiłku na basenie czy w siłowni zazwyczaj jesteśmy głodni. W aquaparku działa restauracja „ H2O”, która w swojej ofercie ma dania obiadowe, fast foody, sałatki, desery, lody oraz napoje. Restauracja jest czynna codziennie od godziny 7.do 22.30. MON

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!