Wahadłowa huśtawka, wielofunkcyjny zestaw zabawowy, bujaki, karuzela i nowe bramki już niedługo staną na placu zabaw przy ulicy Zespołowej w Wągrowcu. Inwestycja jest realizowana przez urząd miejski w ramach programu modernizacji i rozbudowy placów zabaw dla dzieci na terenie miasta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zadanie wykona wyłoniona w przetargu firma LOGOS Joanna Smolaga z Warszawy. Prace mają trwać do 15 października, a łączny koszt robót i wszystkich urządzeń zabawowych wyniesie około pięćdziesięciu tysięcy złotych.
- Mam nadzieję, że nowe urządzenia sprawią, iż dzieci będą mogły bawić się bezpieczniej niż dotychczas, a ich różnorodność przyciągnie do zabawy jeszcze więcej najmłodszych mieszkańców – podkreśla wiceburmistrz Grzegorz Kamiński.

Na placu zabaw zostaną zamontowane:
- nowa, 2 – osobowa wahadłowa huśtawka klasyczna dla dzieci młodszych,
- wielofunkcyjny zestaw zabawowy dla dzieci powyżej 4 roku życia, składający się z wieży głównej, pomostów, pomostu z belką i pomostu wiszącego, przeplotni i drabinek,
- klasyczna karuzela z 4 miejscami siedzącymi,
- sprężynowce – bujaki dla małych dzieci,
- nowe bramki oraz kosze do gry w koszykówkę,
- piłkochwyty za bramkami.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!