Cafe Mama to nowa inicjatywa Miejskiego Domu Kultury, której pomysłodawczynią jest Anna Garbatowska, mama niespełna 2,5 letniej Agatki. To pomysł na spotkania mam wraz z dziećmi, podczas których w przyjemnej i miłej atmosferze mamy będą mogły napić się kawy, porozmawiać, wymienić się wzajemnymi doświadczeniami, a dzieci wspólnie bawić się i integrować.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek, w godzinach od 15. do 18. w Klubie Słoneczna, który właściciele pizzerii Mexicana udostępniają na organizację tego projektu. A projekt jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ w Wągrowcu czegoś takiego jeszcze nie było.
Specyficzna kawiarenka dla mam i ich pociech to idealne miejsce spotkań, gdzie rodzice czy opiekunowie dzieci będą mogli pogłębiać swoją wiedzę o macierzyństwie i dzieciach.
Na dzieci czekają atrakcje w postaci  malowania twarzy, zabaw ruchowych i działań plastycznych, będą zajęcia taneczne. Na mamy będzie czekała zaś kawka i ciastko. A co najważniejsze, nic to nie będzie kosztowało, bo Cafe Mama jest bezpłatna.
- Chodzi o to by mamy, które często zastanawiają się jak spędzić kilka godzin z dzieckiem, znalazły dla siebie miejsce i podobne towarzystwo, w którym i raźniej i weselej, i owocniej można spędzić czas – podkreśla pomysłodawczyni nowatorskiego na naszym „podwórku” projektu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!