Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie! W ubiegłą niedzielę motocykliści i sympatycy jednośladów oficjalnie rozpoczęli sezon.

- Przypominamy kierującym o wzajemnym poszanowaniu na drodze. W ubiegłym miesiącu doszło w naszym powiecie do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Wstępnie oceniono że to wymuszenie, a także nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującego samochodem osobowym doprowadziło do zdarzenia drogowego - apelują policjanci.

Kierowco samochodu! Zwróć uwagę na motocyklistów!

Motocyklisto, daj się zauważyć i w wielu przypadkach przewiduj i myśl za innych! Co z tego że masz pierwszeństwo, jak możesz nie przeżyć, albo resztę życia spędzić w wózku inwalidzkim. Wyrok sądu skazujący innego kierowcę wcale zdrowia ci nie przywróci.Czym zastępować cukier? Przepisy Anety Łańcuchowskiej i Piotra Kucharskiego. VIDEO:

Źródło: X-news- DD TVN

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!