Wielki Post to czas pokuty. Spowiedź wielkopostna ma szczególny charakter, gdyż przygotowuje nas do przyjęcia komunii św. wielkanocnej. Przed zbliżającymi się świętami większość wiernych przypomina sobie o obowiązku spowiedzi, która jest najważniejszą w ciągu roku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszyscy, którzy dotąd nie wyznali swoich grzechów przed kapłanem mają szanse zrobić to w piątek, 26 marca w kościele pod wezwaniem WNMP w Wągrowcu, od godziny 9. do 11. i po południu od 15. do 17.30. W sobotę, 27 marca wierni z parafii pod wezwaniem Stanisława Biskupa Męczennika w Damasławku mogą spowiadać się od godziny 9. oraz od 14.30. Tego samego dnia spowiedź odbędzie się w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha w Wągrowcu od godziny 8. do 10., po południu od 15. do 20. z przerwą od 17.30 do 18.30. Natomiast parafianie wągrowieckiej fary mogą pójść do Domu Bożego w poniedziałek, 29 marca. Tu księża spowiadać będą się od godziny 8. do 10. i od 15. do 18.30.
Wszyscy wierzący, którzy nie mogą uczestniczyć w spowiedzi wielkanocnej w swoich parafiach mają szanse to zrobić przed każdą mszą świętą.
Przed Wielkanocą warto przypomnieć sobie trzecie ważne przykazanie: „Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć komunię świętą”.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!