W tych lokalach będziemy mogli oddać swój głos
miasto Wągrowiec
SP Nr 3, ul. Letnia 1
Bartodziejska, Bażantowa, Bobrownicka, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębińska, Fiołkowa, Głogowa, Gołębia, Gruszowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Jachtowa, Jagodowa, Jesienna, Jeziorna, Jeżynowa, Kajakowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krucza, Kukułcza, Leśna, Leszczynowa, Letnia, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Orzechowa, Osiedle Kolejowe, Paprociowa, Poziomkowa, Projektowana, Regatowa, Rogozińska, Sasankowa, Słoneczna, Sowia, Śliwowa, Topolowa, Ustronie, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Wodna, Zimowa, Żeglarska, Żurawinowa
Biblioteka, ul. Wierzbowa 1
Aleja Polinova, Berdychowska, Cicha, Daleka, Główna Osiedla, Gnieźnieńska, Grunwaldzka, Harcerska, Jankowska, Łączna, Marcinkowo, Moniuszki, Pawła E. Strzeleckiego, Plac Zwycięstwa, Południowa, Skocka, Skośna, Skrajna, Taszarowo, Taszarowska, Wierzbowa
Biblioteka, ul. Średnia 18
Jeżyka, Libelta, Słowackiego
MDK, ul. Kościuszki 55
Asnyka, Cysterska, Durowo, Dworcowa, Kolejowa, Kościuszki, Mickiewicza, Średnia, Szymona Wachowiaka
LO ul. Klasztorna 17A
Aleja Jana Pawła II, Bydgoska, Farna, Klasztorna, Ks. Wujka, Opacka, Osiedle Przy Skrzyżowaniu Rzek, Pocztowa, Powstańców Wlkp. , Poznańska, Przecznica, Rynek, Spokojna, Targowa, Wojska Polskiego
SP nr 4, ul. Reja 10
Lipowa, Reja nieparzyste od nr 1 do nr 59 i parzyste od nr 2 do nr 30B, Reymonta, Sienkiewicza
ZS nr 1, ul. Kcyńska 48
Akacjowa, Bukowa, Jana Kasprowicza, Kalinowa, Kcyńska, Kwiatowa, Nad Nielbą nieparzyste od nr 1 do nr 35 i parzyste od nr 2 do nr 38, Ogrodowa, Owocowa, Plac Wrzosowy, Rgielska, Rolna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Warzywna, Wschodnia, Zielona
SP nr 1, ul. Św. Wojciecha 20
Aleksandra Fredry, Arkadego Fiedlera, Bolesława Leśmiana, Brzozowa, Elizy Orzeszkowej, Frycza Modrzewskiego, Gabrieli Zapolskiej, hm. Franciszka Grajkowskiego, Jana Brzechwy, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliana Tuwima, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kochanowskiego, Konopnickiej, Leopolda Staffa, Leśniczówka Kaliska, Marii Dąbrowskiej, Osiedle Niepodległości, Plac Kar. Stefana Wyszyńskiego, Plac Piastowski, Plac Zielony, Prusa, Reja nieparzyste od nr 61a do końca i parzyste od nr 32 do końca, Stanisława Lema, Stanisława Wyspiańskiego, Św. Wojciecha, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Żeromskiego
MPWiK, ul. Janowiecka 100
11 Listopada, Druha Feliksa Tylmana, Franciszka Łakińskiego, Janowiecka nieparzyste od nr 49 do końca i parzyste od nr 54 do końca, Jerzego Mussolfa, Ks. Ewarysta Nawrowskiego, Ks. Zenona Willi, Ludwika Węgierskiego, Nad Nielbą nieparzyste od nr 37 do końca i parzyste od nr 40 do końca, Piaskowa od nr 33 do końca, Piotra Palińskiego, Rzeczna, Siostry Joanny, Straszewska, Tadeusza Nożyńskiego, Wiejska, Zbigniewa Kuźmy
SP nr 2, ul. Krótka 4
Boczna, Ignacego Jana Paderewskiego, Janowiecka nieparzyste od nr 1 do nr 47 i parzyste od nr 2 do nr 52B, Kręta, Krótka, Łąkowa, Mieczysława Miłoszewskiego, Okrężna, Pałucka, Piaskowa od nr 1 do nr 31, Polna, Przemysłowa, Stanisława Kulińskiego, Stanisława Przybyszewskiego, Zaułek, Zespołowa
Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Osiedle Wschód 11
Ignacego Wegnera, Kazimierza Bonowskiego, Ks. Macieja Bukowieckiego. Ks. Stanisława Kopernika, Ks. Władysława Wróblewskiego, Maksymiliana Bartscha, Osiedle Wschód, Pl. Błog. Michała Kozala, Stanisława Mikołajczyka, Tadeusza Goetzendorfa-Grabowskiego, Włodzimierza Kowalskiego
Szpital, ul. Kościuszki 74
zamknięty dla szpitala
gmina Wągrowiec
SP ul. Kolejowa 14 w Wągrowcu
Bartodzieje, Dębina, Długa Wieś, Kaliska, Kobylec, Krosno, Łęgowo, Micharzewo, Mikołajewo, Ostrowo-Młyn, Pokrzywnica, Rgielsko, Sieńsko, Wiatrowiec
Świetlica, 51 Łaziska
Jankowo, Łaziska, Ochodza, Sady
Świetlica, 26b Sienno
Czekanowo, Kurki, Przysieczyn, Przysieka, Sienno, Wiatrowo, Wiatrowo Las, Żelazka
SP Żelice
Bobrowniki, Jakubowo, Józefowo, Nowe, Orla, Potulice, Potuły, Rudnicze, Rudniczyn, Runowo, Runowskie, Runówko, Sarbka, Żelice
Wiejski Ośrodek Integracji i Aktywizacji Wsi, 13a Pawłowo Żońskie
Dąbkowice, Grylewo, Kaliszany, Kamienica, Kopaszyn, Oporzyn, Pawłowo Żońskie, Toniszewo
ZS-P, ul. Pocztowa 7 Łekno
Bracholin, Brzeźno Stare, Bukowiec, Danabórz, Kiedrowo, Kołybiec, Koninek, Ludwikowo, Łekno, Łukowo, Siedleczko, Tarnowo Pałuckie, Werkowo, Wiśniewo
Gimnazjum w Rąbczynie
Koźlanka, Nowa Wieś, Rąbczyn, Redgoszcz
Skoki
Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 2 Skoki
Miasto Skoki ulice: Boczna, Jana Pawła II, Kościelna, Krańcowa, Kręta, Krótka, Ogrodowa, Parkowa, Piaskowa, Plac Kościelny, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Strażacki, Pogodna, Poznańska, Przylesie, Rogozińska, Rościńska, Rynkowa, Strumykowa, Wąska, Wodna.
Przedszkole, ul. H. Sienkiewicza 19 Skoki
Miasto Skoki ulice: Wincentego Ciastowicza, Ludwika Dąbrowskiego, Kazimierza Wielkiego, Bliska, Dolna, Dojazd, Dworcowa, Falista, Graniczna, Górna, Irysowa, Konwaliowa, Łąkowa, Okrężna, Osiedlowa, Podgórna, Poprzeczna, Rakojedzka, Różana, Tulipanowa. Miasto Skoki ulice: Akacjowa, Adama Mickiewicza, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Czereśniowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Malinowa, Polna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Wągrowiecka, Wiśniowa, Wczasowa, Turystyczna, Zamkowa, Antoniewska, Bartosza Głowackiego, Tadeusza Kościuszki, Leśna, cz . m. Piła Młyn, osada: Antoniewo, Antoniewo Leśniczówka, cz. m. Karolewo.
Świetlica Kakulin
Wsie: Chociszewo, Kakulin, Rakojady przysiółki: Chociszewko, Nadmłyn; Jabłkowo, Kuszewo osada: Pomarzanki
Świetlica Bliżyce
Wsie: Bliżyce, Glinno, Jagniewice, Raczkowo, Wysoka, osada: Antoniewo Górne, przysiółek: Niedarzyn.
Świetlica Rejowiec
Wsie: Niedźwiedziny, Pawłowo Skockie, Sławica, Stawiany osada: Ignacewo przysiółki: Dzwonowo, Dzwonowo Leśne, Miączynek; Brzeźno, Rejowiec, Sława Wielkopolska, Szczodrochowo osada: Gozdowiec
Świetlica Potrzanowo
Wsie: Budziszewice, Potrzanowo.
SP Lechlin
Wsie: Grzybowice, Grzybowo, Lechlin, Roszkówko, Rościnno przysiółek: Lechlińskie Huby; Lechlinek, Łosiniec, Roszkowo
Gołańcz
Przedszkole Publiczne, ul. Karola Libelta 1 Gołańcz
Ulice: Karola Libelta od nr-u 41 - 79, Karola Libelta od nr-u 1 - 39, Księdza Edwarda Mrotka, Lipowa, Margonińska, Doktora Piotra Kowalika, Polna, Walki Młodych Wsie: Morakowo, Chawłodno, Morakówko
GOK ul. dDr. P. Kowalika 1 Gołańcz
Ulice: Augusta Wilkońskiego, Doktora Romualda Piotrowskiego, Dworcowa, Jeziorna, Kościelna, Poprzeczna, Rynek, Składowa, Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Klasztorna, Orzechowa, Sportowa, Świerkowa, Zamkowa, B. i E. Hutten-Czapskich, Kompanii Gołanieckiej, Osada, Pałucka, Powstańców Wielkopolskich, ppłk. Włodzimierza Kowalskiego, Smolary Wsie: Oleszno, Bogdanowo, Czerlin
ZS ul. Walki Młodych 35 Gołańcz
Wsie: Grabowo, Tomczyce, Krzyżanki, Rybowo, Laskownica Mała, Laskownica Wielka
Świetlica Wiejska w Chojnie, 55 Chojna
Wsie: Chojna, Potulin, Jeziorki, Smogulec
Świetlica Wiejska, 20 Czesławice
Wsie: Czesławice, Buszewo, Konary
Szkoła Podstawowa w Panigrodzu, 24 Panigródz
Wsie: Panigródz, Lęgniszewo
Świetlica Wiejska, 58 Czeszewo
Wsie: Czeszewo, Brdowo, Gręziny, Kujawki
Mieścisko
Dom kultury, ul. Kościuszki 11, Mieścisko
Budziejewko, Budziejewo, Mieścisko
Świetlica Kłodzin
Jaroszewo Pierwsze, Jaroszewo Drugie, Kłodzin, Pląskowo
Świetlica Popowo
Podlesie Kościelne, Podlesie Wysokie, Popowo-Huby, Popowo-Kolonia, Popowo Kościelne, Sarbia, Wymysłowo, Zbietka
Świetlica Żabiczyn
Żabiczyn
Biblioteka ul. Kościuszki 11, Mieścisko
Gołaszewo, Gorzewo, Gółka, Jaworówko, Mieścisko-Ulica, Miłosławice, Mirkowice, Mirkowiczki, Nieświastowice, Piastowice, Strzeszkowo, Tumidaj, Wiela, Wybranówko, Zakrzewo
Damasławek
GOK ul. Żnińska 9, Damasławek
Damasławek
Świetlica Międzylesie
Dąbrowa, Gruntowice, Międzylesie, Modrzewie
Świetlica Niemczyn
Stępuchowo, Kozielsko, Kopanina, Starężyn, Starężynek, Miąża, Niemczyn, Kołybki, Rakowo, Wiśniewko
Świetlica Mokronosy
Mokronosy, Smuszewo, Turza, Piotrkowice
Wapno
SP w Wapnie, ul. Mickiewicza 2
Rusiec, Stołężyn, Podolin, Wapno: ul. Dąbrowskiego, Chopina, Długa, Kochanowskiego, Górnicza, Kopernika, Libelta, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Sportowa, Śniadeckich, Podgórna od nr 18 do końca, Solna, Dworcowa, Czarna Droga, pl. Mickiewicza.
Dom Pomocy Społecznej, 62 Srebrna Góra
Srebrna Góra, Aleksandrowo, Graboszewo, Komasin, Wapno : Kościuszki, Wolności, Podgórna od nr 1 do 16, Piaskowa, Powstańców Wlkp. , Sienkiewicza
Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (20 + 21-22.10.2018) | POLSKA
Źródło: TVN METEO/X-News
Kalendarz siewu kwiatów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?