(© abcZdrowie)

Twój związek wisi na włosku? Nie wszystko, co wydaje ci się problemem, jest nim naprawdę.

W twoim związku coś nie gra? Czas, by to naprawić i wyzbyć się uprzedzeń! Jeśli masz wrażenie, że nie przetrwacie, bo zbytnio się od siebie różnicie – jesteś w błędzie. Nadmierne podobieństwo może spowodować wzajemne znudzenie. Gdy pojawi się konflikt, nie musicie od razu szukać porozumienia – lepiej przespać się z problemem. Pamiętaj także, że twoje życie nie może kręcić się jedynie wokół dzieci. Od czasu do czasu konieczny jest czas spędzony tylko we dwoje, a także moment, w którym pozostaniesz sam na sam ze sobą. Nie powinnaś czuć się winna, kiedy bezinteresownie podoba ci się ktoś inny.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Porady

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Michał (gość)

"Nie powinnaś czuć się winna, kiedy bezinteresownie podoba ci się ktoś inny." O ile nie skorzystasz z okazji... Pracowałem raz w Warszawie z ludkiem który jak sam mówił miał mężatkę... ech... no można, tylko po co... Mąż się dowie i ludka powiesi za jaja lub nabije na pal. Tymczasem żona dostanie z pół obrotu i wszystkim będzie przykro.