Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pani Danuta miała guza mózgu. Lekarze go nie zauważyli i odesłali ją do domu. Stan kobiety jest krytyczny.

Lipiec, początek wakacji, upalne popołudnie, czas relaksu i spokoju. Wnuki niedługo przyjadą na wakacje, a może dzieci też zostaną trochę dłużej? Ałła! Moja głowa... Duszno mi... A tak w ogóle, to kim pan jest?! - zaczęła się dramatyczna walka o życie pani Danuty z Gołaszewa. Omdlenia, majaczenie, gorączka... - Mama całkiem opadła z sił. Wezwaliśmy pogotowie ratunkowe. Lekarze przybyli dość szybko, ale po podaniu mamie leków, nie zabrali jej do szpitala - wyjaśnia syn 58-latki.
Koszmar w rodzinie nadal trwał. Z kobietą było coraz gorzej. Postanowili, że nie będą dłużej czekać i zabrali ją do szpitala w Wągrowcu. Pani Danuta została przyjęta na oddział wewnętrzny. - Początkowo chciano mamę odesłać do domu, bo stwierdzono u niej tylko... zespół poalkoholowy. Tak, odstawiliśmy jej alkohol, ale czy to przekreśla człowiekowi dostęp do badań? Czy osobie, która jest pod wpływem alkoholu i stanie się jej coś złego, również nie wykona się badań, bo piła? Mama mogła umrzeć - tłumaczy oburzona córka pani Danuty.

Więcej na ten temat znajdziecie w najnowszym wydaniu Tygodnika Wągrowieckiego!

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mała (gość)

Znajoma miała zapalenie opon mózgowych a lekarz na pogotowiu kazał robić zimne okłady , aby ustąpił ból głowy.
Na szczęście pojechała do szpitala do Piły i tam uratowali JEJ życie, bo do rana z tymi okładami nie przeżyłaby.
Kiedy nastąpią tam zmiany na lepsze???

m (gość) (Fokus)

Ale jak można nie zauważyć guza mózgu , płuc, węzłów chłonnych i wątroby? Moze niedociągniecie wynikało z niechęci do wykonania RTG lub tomografu?

Wielbiciel Szpitala w Wągrowcu (gość) (Fokus)

Ten szpital naprawdę nie działa!!!!!! To nie pierwsze zaniedbanie, ale śmiertelne Pozostałe dało się opanować, w innych miastach. Co spowodowało mój szkok - lekrzy dwóch przymuje jednego pacjenta. Jeden do 17 , drugi po 17, bo pierwszy skończył dyżur.........

Wielbiciel Szpitala w Wągrowcu (gość)

Moją Mamę odesłali do domu i kazali odpoczywać Zarzucili mi nadgorliwość Pomoc otrzymała w Pile, niestety za późno Nie żyje 4 miesiące. Pewnie jak sie otrząsnę zaskarżę ten szptal

Fokus (gość)

Zastanawiam się, czy Tygodnik Wągrowiecki działając na szkodę Szpitala Powiatowego ma do spełnienia konkretne zadanie. Wszędzie zdarzają się niedociągnięcia, pomyłki, zaniedbania itp. Ale nigdzie nie jest to tak nagłasniane i przedstawiane jak w w/w periodyku. Może brylujący w tych atakach pan ADE chce być zarządzającym Szpitala po przekształceniu w spółkę prawa handlowego ? W manipulowaniu opinią publiczną ma spore osiągnięcia.

Feliks7065 (gość)

Czegoś nie rozumiem oni też za kołnierz nie wylewają. co się dziwić tym felczerom grabarz też chce z czegoś żyć