(© 123rf)

Piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej z nas. Zobacz, jak je osiągnąć.

Istnieje wiele przyczyn wypadania włosów. Może to być nadmierne szczotkowanie, farbowanie czy suszenie. Często powód jest poważniejszy i wiąże się np. ze zmianami hormonalnymi i niektórymi chorobami czy niedoborem substancji odżywczych. Wypadaniu włosów skutecznie przeciwdziałają odpowiednie preparaty, zawierające naturalne składniki roślinne i prowitaminę B5. Powinny one wzmacniać korzeń włosa od wewnątrz, stymulując ich wzrost i działając odżywczo. Terapię można uzupełnić o specjalne szampony dostępne w aptekach.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Porady

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Adamski1976 (gość)

Najbezpieczniej jest się udać do trychologa... Dzięki temu decyzję jakie leczenie i czym podejmuje ktoś, kto się na tym zna i ktoś kto ma doświadczenie. Ja "powierzyłem" swoje włosy Ewelinie Wysoczańskiej i jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych efektów. Wyhamowaliśmy wypadanie włosów, a teraz pracujemy nad tym, jak pobudzić włosy do ponownego rośnięcia z mieszków włosowych, tak żeby obyło się bez przeszczepu.

paulina (gość)

Też mi go w aptece polecali, że podobno bardzo skutecznie powstrzymuje wypadanie włosów i ogólnie poprawia ich kondycję. Może się zdecyduję na tę kurację.

kikka (gość)

Mnie pomaga bardzo biotebal. To lek z biotyną, który przepisał mi dermatolog, jak mi po porodzie włosy zaczęły garściami wypadać. Już po kilku tygodniach wypadanie się zahamowało, a później włosy zaczęły też odrastać. Teraz znowu są gęste jak przed porodem.