Jeśli wierzysz w zbawienne skutki medycyny niekonwencjonalnej i tybetańską sztukę osiągania stanu zbawiennego relaksu koniecznie wybierz się na kolejną odsłonę Uniwersytetu Wiedzy i Umiejętności, który w najbliższy piątek, 21 maja o godzinie 19. wznawia swoje wykłady koncertem „W tonacji serca” z udziałem tybetańskich gongów i innych archaicznych instrumentów. Podczas energetycznego i uzdrawiającego koncertu będzie także można usłyszeć takie instrumenty jak: missa, bęben oceaniczny, didgeridoo czy nepalskie dzwonki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wykład na temat oddziaływania tybetańskiej muzyki poprowadzi Dorota Pasalska, prezes Stowarzyszenia „W tonacji serca”.
Wstęp na wykład i koncert „W tonacji serca” jest bezpłatny. Tego samego dnia, dwie godziny wcześniej w Galerii MDK odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Tybetańska księga żywych” sygnowana przez poznańskiego twórcę Arta Haegenbartha.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!