Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Straty na blisko 4,5 tysiąca złotych, naruszona nietykalność cielesna oraz postawienie zarzutu zniszczenia mienia – tak wkrótce można podsumować nocną sprzeczkę dwóch mieszkańców Skoków, którym po wyczerpaniu argumentów słownych użyli argumentów siły - informuje policja.

8 października około godziny 3:00 w nocy oficer dyżurny został poinformowany przez 35 letniego mieszkańca Skoków, że znajomy mu mężczyzna zniszczył jego samochód. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zobaczyli stojące przy rynku Renault Espace z wybitymi szybami i porysowanym lakierem.

Pokrzywdzony wytłumaczył że wie kto jest sprawcą tego zniszczenia, co również potwierdziły późniejsze czynności.

- W czwartkowe przedpołudnie do komisariatu policji w Skokach zgłosił się 27 letni Szymon S. Mężczyzna powiadomił że w nocy doszło do poważnej sprzeczki pomiędzy nim, a innym mężczyzną, w wyniku której został on uderzony w twarz. Doznał wówczas zranienia nosa i krwotoku - informuje policja.

Policjant przyjmujący pokrzywdzonego naruszeniem nietykalności szybko powiązał zdarzenie z nocnym zniszczeniem mienia. Po dokładnym przesłuchaniu osoby i ustaleniu wszystkich faktów okazało się, że Szymon S, zanim poinformował policjantów o naruszeniu jego nietykalności, postanowił samemu wymierzyć sprawiedliwość poprzez zniszczenie auta kolegi. Chwytając za kostkę brukową wybił szybę przednią, boczną pasażera i tylną oraz zarysował lakier. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, tłumacząc się że był to odwet za to że został uderzony w twarz.

Wyładowanie frustracji na aucie wiąże się teraz z przykrymi konsekwencjami dla jego sprawcy. Teraz za zniszczenie auta grozi mu kara 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!