Zgodnie z art. 37f Kodeksu Wyborczego, w dniu 15 października 2023 roku w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania położonym na terenie gminy Damasławek, uruchomiony zostanie bezpłatny dowóz do lokali. Kursy odbywają się w obie strony, czyli autobus będzie czekał na głosujących, by umożliwić powrót do miejsca zamieszkania.
Jak wygląda rozkład jazdy i miejsca odjazdu?
I KURS
Trasy do lokalu wyborczego w Niemczynie
Świetlica wiejska w Niemczynie
TRASA NR 1
Odjazd:
- 8:00 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 9)
- 8:05 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 7)
- 8:10 Kołybki
- 8:15 Rakowo
- 8:17 Niemczyn
Powrót z lokalu wyborczego:
- 8:30 Niemczyn (przystanek przy drodze wojewódzkiej)
- 8:32 Rakowo
- 8:37 Kołybki
- 8:43 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 7)
- 8:47 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 9)
TRASA NR 2
Odjazd:
- 9:00 Starężyn (przystanek PKS główny)
- 9:05 Miąża (skrzyżowanie)
- 9:10 Starężynek (przy głównej drodze)
- 9:12 Kopanina
- 9:15 Starężynek (skrzyżowanie do Kozielska)
- 9:16 Niemczyn (PKS I)
- 9:18 Niemczyn (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 9:30 Niemczyn (przystanek przy drodze wojewódzkiej)
- 9:32 Niemczyn (PKS I)
- 9:33 Starężynek (skrzyżowanie do Kozielska)
- 9:34 Starężynek (przy głównej drodze)
- 9:36 Kopanina
- 9:40 Miąża
- 9:45 Starężyn (przystanek PKS główny)
Trasa do lokalu wyborczego w Stępuchowie
Świetlica wiejska w Stępuchowie
Odjazd:
- 9:50 Kozielsko (przystanek przy posesji nr 18)
- 9:52 Kozielsko wieś
- 9:54 Stępuchowo tzw. Pątnowo (przystanek koło krzyża)
- 9:56 Stępuchowo (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 10:10 Stępuchowo (lokal wyborczy)
- 10:12 Stępuchowo tzw. Pątnowo (przystanek koło krzyża)
- 10:14 Kozielsko wieś
- 10:16 Kozielsko (przystanek przy posesji nr 18)
Trasa do lokalu wyborczego w Międzylesiu
Świetlica wiejska w Międzylesiu
Odjazd:
- 10:30 Gruntowice
- 10:35 Międzylesie (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 10:45 Międzylesie (lokal wyborczy)
- 10:50 Gruntowice
Trasa do lokalu wyborczego w Dąbrowie
Świetlica wiejska w Dąbrowie
Odjazd:
- 11:00 Dąbrowa (przystanek PKS I)
- 11:05 Dąbrowa (przystanek przy posesji nr 46)
- 11:10 Dąbrowa (przystanek przy starej świetlicy wiejskiej)
- 11:12 Dąbrowa (przystanek PKS II)
- 11:14 Dąbrowa (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 11:25 Dąbrowa (lokal wyborczy)
- 11:27 Dąbrowa (przystanek PKS II)
- 11:30 Dąbrowa (przystanek przy starej świetlicy wiejskiej)
- 11:32 Dąbrowa (przystanek przy posesji nr 46)
- 11:37 Dąbrowa (przystanek PKS I)
Trasa do lokalu wyborczego w Turzy
Świetlica wiejska w Turzy
Odjazd:
- 11:45 Piotrkowice (przystanek koło Sołtysa)
- 11:56 Turza (przystanek wybudowania od strony Damasławka)
- 11:57 Turza (przystanek na tzw. „Hubach”)
- 12:00 Turza (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 12:10 Turza (lokal wyborczy)
- 12:12 Turza (przystanek na tzw. „Hubach”)
- 12:13 Turza (przystanek wybudowania od strony Damasławka)
- 12:20 Piotrkowice (przystanek koło Sołtysa)
Trasa do lokalu wyborczego w Mokronosach
Świetlica wiejska w Mokronosach
Odjazd:
- 12:30 Smuszewo (przystanek koło Sołtysa)
- 12:33 Smuszewo (przystanek koło świetlicy wiejskiej)
- 12:35 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 18)
- 12:37 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 1B)
- 12:40 Mokronosy (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 12:50 Mokronosy (lokal wyborczy)
- 12:53 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 1B)
- 12:55 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 18)
- 12:57 Smuszewo (przystanek koło świetlicy wiejskiej)
- 13:00 Smuszewo (przystanek koło pana Sołtysa)
II KURS
Trasy do lokalu wyborczego w Niemczynie
Świetlica wiejska w Niemczynie
TRASA NR 1
Odjazd:
- 13:30 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 9)
- 13:35 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 7)
- 13:40 Kołybki
- 13:45 Rakowo
- 13:47 Niemczyn
Powrót z lokalu wyborczego:
- 14:00 Niemczyn (przystanek przy drodze wojewódzkiej)
- 14:02 Rakowo
- 14:07 Kołybki
- 14:13 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 7)
- 14:17 Wiśniewko (przystanek przy posesji nr 9)
TRASA NR 2
Odjazd:
- 14:30 Starężyn (przystanek PKS główny)
- 14:35 Miąża (skrzyżowanie)
- 14:40 Starężynek (przy głównej drodze)
- 14:42 Kopanina
- 14:45 Starężynek (skrzyżowanie do Kozielska)
- 14:46 Niemczyn (PKS I)
- 14:48 Niemczyn (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 15:00 Niemczyn (przystanek przy drodze wojewódzkiej)
- 15:02 Niemczyn (PKS I)
- 15:03 Starężynek (skrzyżowanie do Kozielska)
- 15:04 Starężynek (przy głównej drodze)
- 15:06 Kopanina
- 15:10 Miąża
- 15:15 Starężyn (przystanek PKS główny)
Trasa do lokalu wyborczego w Stępuchowie
Świetlica wiejska w Stępuchowie
Odjazd:
- 15:20 Kozielsko (przystanek przy posesji nr 18)
- 15:22 Kozielsko wieś
- 15:24 Stępuchowo tzw. Pątnowo (przystanek koło krzyża)
- 15:26 Stępuchowo (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 15:40 Stępuchowo (lokal wyborczy)
- 15:42 Stępuchowo tzw. Pątnowo (przystanek koło krzyża)
- 15:44 Kozielsko wieś
- 15:46 Kozielsko (przystanek przy posesji nr 18)
Trasa do lokalu wyborczego w Międzylesiu
Świetlica wiejska w Międzylesiu
Odjazd:
- 16:00 Gruntowice
- 16:05 Międzylesie (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 16:15 Międzylesie (lokal wyborczy)
- 16:20 Gruntowice
Trasa do lokalu wyborczego w Dąbrowie
Świetlica wiejska w Dąbrowie
Odjazd:
- 16:30 Dąbrowa (przystanek PKS I)
- 16:35 Dąbrowa (przystanek przy posesji nr 46)
- 16:40 Dąbrowa (przystanek przy starej świetlicy wiejskiej)
- 16:42 Dąbrowa (przystanek PKS II)
- 16:44 Dąbrowa (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 16:55 Dąbrowa (lokal wyborczy)
- 16:57 Dąbrowa (przystanek PKS II)
- 17:00 Dąbrowa (przystanek przy starej świetlicy wiejskiej)
- 17:01 Dąbrowa (przystanek przy posesji nr 46)
- 17:02 Dąbrowa (przystanek PKS I)
Trasa do lokalu wyborczego w Turzy
Świetlica wiejska w Turzy
Odjazd:
- 17:15 Piotrkowice (przystanek koło Sołtysa)
- 17:26 Turza (przystanek wybudowania od strony Damasławka)
- 17:27 Turza (przystanek na tzw. „Hubach”)
- 17:30 Turza (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 17:40 Turza (lokal wyborczy)
- 17:42 Turza (przystanek na tzw. „Hubach”)
- 17:43 Turza (przystanek wybudowania od strony Damasławka)
- 17:50 Piotrkowice (przystanek koło Sołtysa)
Trasa do lokalu wyborczego w Mokronosach
Świetlica wiejska w Mokronosach
Odjazd:
- 18:00 Smuszewo (przystanek koło Sołtysa)
- 18:03 Smuszewo (przystanek koło świetlicy wiejskiej)
- 18:05 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 18)
- 18:07 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 1B)
- 18:10 Mokronosy (lokal wyborczy)
Powrót z lokalu wyborczego:
- 18:20 Mokronosy (lokal wyborczy)
- 18:23 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 1B)
- 18:25 Smuszewo (przystanek przy posesji nr 18)
- 18:27 Smuszewo (przystanek koło świetlicy wiejskiej)
- 18:30 Smuszewo (przystanek koło pana Sołtysa)
Odjazdy odbywają się z miejsc, skąd odjeżdżają dowozy szkolne.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?