Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert - PUDZIAN BAND w klubie Vehikuł Czasu Wągrowiec - najlepsza impreza w mieście

  Vehikuł Czasu Wągrowiec
  Wągrowiec, ul. Reja/59a, +48 50 910 04 40

  21:00 Piątek, 23 stycznia

  • 15zł

  Zapraszamy na piątkowy koncert! Kolejne wydarzenie, którego nie możesz przegapić! W klubie Vehikuł Czasu Wągrowiec specjalnie dla Was zagra formacja Pudzian Band! To kolejny przedstawiciel polskiej sceny muzyki dance jaki zagości w naszym lokalu!

  Popularne utwory naszych gości to m.in.: Mój Aniele Cała Sala Podnieście w góre ręce Dawaj na maxa koncertem formacji Pudzian Band w klubie odbędzie się impreza taneczna przy muzyce lat 90′tych oraz współczesnych rytmach znanych między innymi z list przebojów! Za konsolą Raiden!

  Zapraszamy do klubu od godziny 21! WSTĘP: - do godziny 22.00 lub dla pierwszych 100 osób gwarantowana cena biletu - 15 zł!

  Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny biletu przez kasjera w przypadku nadmiernej ilości osób lub po godzinie 22!

  Wstęp tylko dla osób pełnoletnich! Rezerwacja boksów: 509 100 440

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?