Wybierz region

Wybierz miasto

  Trzecie urodziny klubu ! Koncert - Mario Bischin ! Vehikuł Czasu Wągrowiec - najlepsza impreza w mieście

  Vehikuł Czasu Wągrowiec
  Wągrowiec, ul. Reja/59a, +48 50 910 04 40

  21:00 Sobota, 27 grudnia

  • 22zł

  Vehikuł Czasu zaprasza na niepowtarzalną imprezę taneczną w trakcie której odbędzie się koncert gwiazdy. Wszystko z okazji trzecich urodzin naszego lokalu!

  Wydarzenie, którego nie możesz przegapić – na naszej scenie zaprezentuje się tym razem gość z zagranicy, rumuński artysta Mario Bischin. To idealne wypełnienie wolnego czasu między świętami, a sylwestrowym szaleństwem. Urodzinowa impreza, na której musisz być obecny!

  Największy przebój artysty to „Macarena” – hit wakacji 2012, piosenka mająca ponad 14 milionów wyświetleń na portalu YouTube. jego repertuarze znajdziemy również inne, bardzo taneczne utwory, które często goszczą w playlistach stacji radiowych oraz telewizyjnych: „Leila”, „Maleya”, „Morena” czy wydany niedawno „Sexy Mama”: koncertem Mario Bischina zapraszamy na imprezę taneczną przy muzyce lat 90′tych oraz współczesnych rytmach! Za konsolą rezydent lokalu – Raiden!

  W klubie czekają na Was urodzinowe promocje oraz niespodzianki. Zapraszamy serdecznie od godziny 21! Wstęp: panie 15 zł, panowie 20 zł (ceny gwarantowane do godziny 22). Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ceny biletu przez kasjera w przypadku nadmiernej ilości osób lub po godzinie 22! Impreza tylko dla osób pełnoletnich! Rezerwacja boksów: 509 100 440

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!