Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa INSIDE-OUTSIDE

  Miejski Dom Kultury
  Wągrowiec, ul. Tadeusza Kościuszki/55, +48 67 262 05 45

  18:00 Sobota, 31 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na wernisaż wystawy.

  11 stycznia 2014 roku rozpoczęliśmy realizację projektu noszącego roboczy tytuł „Inside-outside”. Przeistaczamy wnętrza mieszkań, biur, pustostanów i innych obiektów, na kilka godzin w Camera Obscura. Naświetlając obraz na papier fotograficzny, bierzemy udział w swoistym misterium, podczas którego fotograf-operator znajduje się wewnątrz ogromnej kamery, stając się tym samym jej elementem. Dokonujemy inscenizacji, łącząc zewnętrzny obraz widziany przez kamerę, z obrazem przedmiotów i zdarzeń zachodzących

  w jej wnętrzu podczas naświetlania. Świetlica Kolektyw Fotograficzny

  W akcji uczestniczyli: Marlena Grewling, Jerzy Majewski, Przemysław Loba, Mariusz Urbanowicz, Radosław Anger, Jędrzej Paszak, Witold Jagiełłowicz.

  wiecej o projekcie na stronie KŚwietlicy: http://www.swietlicafotograficzna.pl/lightbox2.05/Inside-outside.html

  KOLEKTYW ŚWIETLICA -IDEA: Świetlica to niezależne Terytorium Fotografii. Miejsce spotkań i twórczego uczestnictwa. Realizacji wspólnych fotograficznych działań (ale też wsparcie indywidualnych kreacji). To egalitarne miejsce koleżeńskiej współpracy,samokształcenia,edukacji, ale i burzliwych dyskusji o istocie fotografii i sensie tego co robimy. Większość naszych działań ma charakter formalnie radykalny, a organizacyjnie partyzancki. Z heretycką pasją prowadzimy twórczy dialog z fotograficzną ortodoksją. Zajmujemy się recyklingiem fotograficznych idei i technologii. Spotkania odbywają się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca o godzinie 20 w Klubokawiarni Mamałyga (dawniej Meskal) przy ulicy Feliksa Nowowiejskiego w Poznaniu.

  Zapraszamy wszystkich fotografujących i osoby jeszcze niezdecydowane. http://www.swietlicafotograficzna.pl/

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!