Rozgrywki w wągrowieckiej lidze mistrzów na Orliku rozpoczęte!

Artur Woźniak
Już dzisiaj rozpoczęły się rozgrywki w wągrowieckiej lidze mistrzów rozgrywane na Orliku w Kobylcu.

Za nami pierwsza kolejka w rozgrywkach Wągrowieckiej Ligi Mistrzów.Łącznie rozegrano dziewięć spotkań w niedzielny słoneczny dzień.W pierwszej lidze bardzo wyrównane było spotkanie Best Auto z drużyną WFM.

Zespół WFM jest wymieniany do drużyn, które będą walczyć o podium i w spotkaniu z Best Auto już po kilkunastu minutach prowadził 2:0, ale ekipa z Żelic ma doświadczonych zawodników, którzy zawsze grają do końca i tak było w tym meczu, ostatecznie Best Auto pokonał WFM 3:2.W dwóch kolejnych spotkaniach w pierwszej lidze wygrywali faworyci.
MTC pokonało zespół Hooligans 6-3, a Agaricos po ciężkim boju odniósł zwycięstwo nad drużyną Zrywu Rudnicze pokonując ich 4-2.

- Wynik nie był zły. Mamy sporo nowych osób w zespole i brakuje nam zgrania, głupie bramki po naszych błędach ustaliły wynik spotkania. Fajnie że po przegranej połowie i stracie trzech bramek potrafiliśmy wejść w drugą połowę i doprowadzić do 2-3. Trafiliśmy na bardzo mocnego rywala w pierwszym meczu, ale nie zostawaliśmy bardzo z tyłu. Myślimy że kolejne mecze będą już lepsze jeśli chodzi o zgranie i wynik - mówi Dawid Przybylski z Rudnicza.

Na zapleczu elity najciekawiej zapowiadało się spotkanie Iskry z drużyną Pilex Wągrowiec i takie właśnie było.

- Dobra i pewna gra naszej drużyny, szybko strzelone dwie bramki i kontrola meczu przez całe spotkanie - mówi Maciej Zdanowski z Iskry

Trzy punkty dopisali również drużyny Karbus i Forestagri.

W trzeciej lidze Argus Przysieczyn rozgromił drużynę AS Creed aplikując im aż szesnaście bramek tracąc przy tym tylko jedną. Argus to główny faworyt do awansu i zapewne w kolejnych meczach to potwierdzą. Petunia Grylewo po świetnym spotkaniu, meczu walki pokonała Patriot Mieścisko 2-1, a Akapulko pokonało Milan 4-1.