Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Akcja Kolacja w Wągrowcu! Wydarzenie skierowane jest do seniorów 65+, mieszkańców Wągrowca

OPRAC.:
Alicja Tylkowska
Alicja Tylkowska
Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press
Akcja kolacja, to spotkanie wigilijne seniorów 65+, mieszkańców Wągrowca. Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Wielspin.

Spotkania wigilijne a zwykle bardzo uroczyste i pełne świątecznej radości. Seniorzy 65+ z Wągrowca będą mieli okazję uczestniczyć w takim spotkaniu już we wtorek, 12 grudnia, w Ośrodku Wielspin, przy ul. Jeziornej 16 w Wągrowcu.

Ciepły posiłek, kawa, herbaty i słodkości to tylko niektóre z atrakcji, jakie są zaplanowane dla uczestników bezpłatnego spotkania wigilijnego.

- do udziału zachęca Urząd Miejski w Wągrowcu

W akcji będzie mogło wziąć udział 120 osób

W pierwszej kolejności brane są pod uwagę osoby samotne, dla których świadczone są usługi opiekuńcze i którzy wypełnią deklarację udziału w spotkaniu wigilijnym do 8 grudnia W TYM MIEJSCU

Gdzie można zgłosić deklarację udziału w spotkaniu?

Zgłoszenia seniorów zainteresowanych udziałem w spotkaniu wigilijnym przyjmuje Magdalena Kwaśniak tel. 67 2628312 pracownik MOPS w Wągrowcu do 8 grudnia, w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 14:00 - tutaj można także zgłosić potrzebę transportu na spotkanie, czy zasięgnąć informacji - oraz Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Wielspin w Wągrowcu w recepcji.

Co jeszcze zaplanowano podczas wydarzenia?

Uczestnicy wezmą udział w wykładzie psychologa na temat redukcji stresu świątecznego, wspólnym kolędowaniu i spotkaniu z alpakami. A jeśli pozwolą im na to siły, to będą mogli także dekorować pierniki i ozdoby świąteczne lub wziąć udział w świątecznych rozgrywkach w kręgielni.

- informują organizatorzy

Warto dodać, że Ośrodek jest miejscem pozbawionym barier architektonicznych. Posiłek będzie przygotowywany w kuchni Ośrodka i podawany przez kelnerów do stołu. Menu, to tradycyjne potrawy świąteczne, w lekko strawnym wydaniu.

Organizatorami Akcji Kolacja są: Fundacja „Wyrównywanie Szans”, Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Wielspin, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wągrowcu oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gołańczy. Początek wydarzenia zaplanowano na 11.00, a zakończenie na 15.00

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wagrowiec.naszemiasto.pl Nasze Miasto