Bieg Podkowy w Skokach. Kilkuset zawodników pobiegło ulicami miasta [Galeria z mety część 3]

Arkadiusz Dembiński
Bieg Podkowy odbył się w Skokach. Na starcie stanęło kilkuset zawodników z całego regionu. Odbył się także marsz z kijkami.

Po roku przerwy, z powodu pandemii koronawirusa, w niedzielę 5 września odbyła się kolejna edycja Biegu Podkowy. Impreza przyciągnęła do Skoków zawodników z całego regionu.

Na starcie stanęło kilkaset osób.

Dystans 5 kilometrów najszybciej pokonał Marcin Zieliński z Chodzieży. Na mecie pojawił się po 17 minutach i 23 sekundach od startu.

Drugie miejsce zajął Adria Drews z Mieściska, a trzecie Krzysztof Szanjder ze Skoków.

Na dystansie 10 kilometrów najszybszy był Paweł Stoś z Wągrowca. Linię mety pokonał po 36 minutach i 16 sekundach od startu. Na drugim stopniu podium stanął Marcin Palicki z Wysoki, a na trzecim Wojciech Grabiński z Poznania.

W marszu z kijkami najszybszy był Roman Woroch z Dopiewa. Drugie miejsce zajął Grzegorz Przybysz z Popowa Kościelnego, a trzecie Paweł Poniewski ze Sławy Wielkopolskiej.

Bieg Podkowy w Skokach. Kilkuset zawodników pobiegło ulicami...